19.02.2022

«Денгофф» ударний

Обласний віце-чемпіон виграв уже два матчі з великими рахунками.

Основним ігровим протистоянням у ранковій частині третього туру був інтригуючий поєдинок «Дружби» та «Штурму». Обидві команди можуть занести його до активу. Організація, швидкості, гнучкість ігрового маневру, жорсткість єдиноборств і непоступливість — усе виявилося на високому рівні. До перерви гру вела «Дружба» і моментами її перевага була насправді відчутною. Звідси й результат. Грищенко заробив одинадцятиметровий — і Недоля, правда — з другої спроби, обернув його на гол. А потім той же Недоля зручно подав кутовий — і Юзефович ударом головою подвоїв результат. По перерві «Штурм», на відміну від опонента, здійснив чимало кадрових замін і тактичних змін, що змінило й перебіг подій на полі. Гра вирівнялась і тепер уже команда з Іванкова намагалася диктувати свої умови. Як результат, Сікорський реалізував одинадцятиметровий, що його заробив Рубльов. Але на більше суперники не спромоглися, і «Дружба» заслужено виграла. Склади команд: Татаренко, Куба, Миколайчук, Листопад, Недоля, Кучинський, Шевчук-мол. (Шарило, 74), Грищенко, Юзефович, Головко (Бондар, 83), Білий — Рум’янцев, Лящук (Шевченко, 62), Счастливцев, Чорномаз (Васянович, 46), Назаренко (Любко, 46), Рожок (Осадчий, 70), Шевчук-старший, Купрій (Ремезовський, 73), Бондаренко (Рубльов, 46), Сікорський, Димнич (Єсаулов, 46).

Інший центральний матч суботи, вечірній, увінчався перемогою «Денгоффа» над «Баварією» з однозначним результатом 4:1 за неоднозначного розвитку протистояння. Віце-чемпіон області доволі швидко забив аж два м’ячі, до того ж ще до перерви новачок опинився в чисельній меншості після вилучення граючого тренера команди. З одного боку, денихівці мають бути задоволеними не лише повноцінним реваншом за минулорічну кубкову невдачу, але й результатом як таким. А з іншого, святопетрівці так і не зрозуміли, що стало вирішальним сьогодні — їхній некомплект чи їхня слабкість.

І все-таки головним підсумком трьох ігрових днів на цьогорічному Меморіалі Щанова став очевидний факт: «Денгофф» залишився єдиним учасником, що й досі не має турнірних осічок.