28.01.2023

Квартет найсильніших

На Меморіалі Макарова відбувся перший стиковий раунд.

Боротьбу за титул двадцять восьмого сезону продовжить майже стовідсотково прогнозована четвірка. Найбільша несподіванка турніру — «Полісся» зі Ставків — обіграло Вільних агентів і справді безапеляційно, з двома дуплетами — асистента Лиги та стрільця Балацького. «Дружба» дотисла честолюбних юніорів «Колоса» по перерві. Двома результативними діями відзначився Грищенко.

«Нива» та «Денгофф», як і передбачалося, змагалися затято, безкомпромісно, з мінімумом яскравих епізодів. Професіонали краще виконали післяматчеву серію, однак загалом вони ще далекі до оптимальної ігрової форми — бракує колективної швидкості, команда ще не біжить. А денихівці, сподобавшись організованістю та непоступливістю, невдало били з позначки — Гаврилюк і Яцик запустили м’ячі вище воріт. Успішно здолав чвертьфінальний бар’єр і «Штурм» — долю зустрічі вирішив єдиний першотаймовий гол Сікорського з одинадцятиметрового.

Меморіал Олега Макарова-2023. Чвертьфінал

Понеділкового ранку, під дахом динамівського манежу, що на Віті-Литовській, почнуться матчі за вихід до фіналу. О 9:30 на штучний майданчик вийдуть «Полісся» та «Нива», об 11:45 — «Дружба» та «Штурм». Переможці найближчої середи розіграють титул, а переможені, на день раніше, — втішний приз. Першого лютневого дня стане відомим новий володар основного призу Меморіалу Макарова, бо жодний з квартету півфіналістів турнірну вершину досі не підкоряв.

Меморіал Олега Макарова-2023. Півфінал

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Дружба (Мирівка) — Штурм (Іванків)
Віта-Литовська Манеж
Полісся (Ставки) — Нива (Бузова)
Віта-Литовська Манеж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *