01.03.2021

Півфінали на Меморіалі Щанова-2021

Завтра на «Бузова Арена» в пристоличній Бузовій мають визначитися учасники головного матчу традиційного підготовчого турніру під егідою Київської обласної асоціації футболу.

Квартет учасників стикового раунду сформували минулорічний півфіналіст і три новачки Меморіалу Щанова. Причому найдосвідченіший з цієї четвірки — «Денгофф» — вийшов з групи лише за додатковими показниками. Жодній з названих команд ніколи раніше не таланило завоювати головний приз на будь-якому підготовчому турнірі під егідою Київської обласної асоціації футболу.

«Лівий Берег» вийшов з групи, маючи найнадійніший захист — тільки один пропущений м’яч у попередніх матчах. «Денгофф» і «Нива» стали найрезультативнішими командами, забивши сумарно по шістнадцять м’ячів. А «Дружба» вибила з турніру чинного чемпіона Київщини — «Кудрівку» з Ірпеня.

Півфінальний поєдинок «Лівий Берег» — «Денгофф» проведе арбітр Владислав Грицай, якому допомагатимуть асистенти арбітра Дмитро Ступак і Єлизавета Настусенко.

А зустріч «Дружба» — «Нива» відпрацює арбітр Кирило Гринь і асистенти арбітра Владислав Мошковський та Дмитро Подвальний. Спостерігач арбітражу Вадим Шельменко.

Меморіал Щанова-2021. Півфінал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *