22.02.2023

Подвійне скорочення на Меморіалі Щанова

Сьогодні визначився півфінальний квартет.

Столичний «Локомотив» є тепер найтитулованішим кандидатом у переможці. Він виграв Меморіал Щанова 2013 року і ще двічі був учасником півфінального циклу. В обох попередніх лютневих сезонах, зразка 2020 та 2021 років, у гоноровому квартеті найсильніших учасників Меморіалу Щанова фінішував і денихівський «Денгофф». Але для «Баварії» з Кожанки та «Полісся» зі Ставків цьогорічне подолання чвертьфінального бар’єру стали поки що найвищими турнірними звершеннями.

Нинішні півфіналісти вже зустрічалися на груповій стадії Меморіалу Щанова-2023. Поліщуки виграли в кожанців з мінімальним рахунком, а денихівці та кияни розійшлися тоді безголевим миром. І все-таки одним фіналістом виявиться хтось з нових півфіналістів.

А тим часом у літописному стрілецькому реєстрі на Меморіалі Щанова вималювалося нове двовладдя. Олександр Бондаренко та Дмитро Тимко забили по 16 м’ячів. Однак шанси стати одноосібним рекордсменом уже цього року зберігає лише молодий Тимко, нинішній штурмовик «Полісся».

МЕМОРІАЛ ОЛЕКСАНДРА ЩАНОВА-2023
ПІВФІНАЛ.
24 лютого, п’ятниця

  • ДЕНГОФФ (Денихівка) – ЛОКОМОТИВ (Київ).

Софіївська Борщагівка, НТБ ФК «Колос», 10:30.

  • ПОЛІССЯ (Ставки) – БАВАРІЯ (Кожанка).

Софіївська Борщагівка, НТБ ФК «Колос», 13:00.

Якщо матчі не відбудуться з огляду на форс-мажорну ситуацію (повітряна тривога тощо), то вони будуть зіграні наступного дня, 25 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *