20.03.2021

Пристрасті на проміжному фініші

Сьогодні визначились учасники стикового раунду Меморіалу Кирсанова.

Останній тур приховував інтригу буквально в кожній з попередніх шісток. Причому майже в усіх випадках претендентів на вихід з групи виявилося більше двох. «Лівий Берег» обіграв «Кудрівку» з неймовірними труднощами, хоча й володів ігровою перевагою беззаперечно впродовж усього матчу. Лише за шість хвилин до завершального свистка Запорожан віртуозним ударом із штрафного таки вивів киян уперед. Але ще не до півфіналу! Насправді вирішальним виявився гол Співакова. Колишній капітан «Беркута-Легіона» виграв шкіряного, поданого від кутового прапорця, і ударом головою забив доленосний м’яч, засмутивши не стільки вже розчарованих ірпінців, скільки хлопців із Ставків, які плекали честолюбні плани після свого ранкового рекорду з вісімнадцятьма забитими «Вікторії» м’ячами.

Значно простіше дісталася перепустка до півфіналу «Ниві». Що не кажіть, а свій основний матч аматори з Бузової зіграли раніше — проти «Джуніорса». Натомість сьогодні «Нива» переглядала запасні кадрові варіанти й можливих других номерів. Обидва голи відбулися по перерві і в результаті зразково розіграних стандартів. Господарі використали штрафний: Захаревич ударив і справді сильно, а Зозуля зорієнтувався в ігровій ситуації взагалі чудово. Гості відігралися з допомогою кутового і помилки голкіпера та стоперів «Ниви», яких покарав за нерішучість і незібраність Степанюк.

На цей момент шанси «Джуніорса» стати найкращою другою командою в попередніх групах здавалися ще реальними. Але зовсім іншої думки були фаворити першої групової шістки. «Денгофф» і «Будівельник» обмінялися голами і задовольнилися нічиєю, яка й вивела до стикового раунду обох. І завтра в Бузовій, де й відбудуться обидва півфінали, друзі-суперники таки змушені будуть надолужити згаяне сьогодні і таки визначити сильнішого з-поміж себе. А в іншій півфінальній парі нас очікує своєрідний римейк цьогорічного фіналу Меморіалу Щанова — «Нива» проти «Лівого Берега». Недільні матчі на «Бузова Арена» починатимуться о 13:00 і 16:00.