08.02.2021

Приз розіграють «Джуніорс» і ЛНЗ

Сьогодні на Меморіалі Макарова визначилися фіналісти двадцять шостого турнірного сезону.

Гору взяв досвід

Очікуваний з особливим інтересом поєдинок майстровитого ЛНЗ і по-молодечому завзятого АФ СК «Київ» яскравих сподівань не виправдав. Ігровий запал юних «академіків» на цей раз не спрацював. По-перше, значно досвідченіші гості з Черкащини уже вивчили суперника і налаштувалися на боротьбу по-дорослому. А по-друге, підопічних Анатолія Сіденка знітив огріх пенальтиста Андрія Юрченка ще в першій чверті матчу. Надалі ЛНЗ Юрія Бакалова безроздільно контролював перебіг подій на полі і впевнено довів свою перевагу. Лік голам у компенсований до першого тайму час повів Тарас Пучковський, який сповна використав зручну передачу Дениса Норенкова з лівого флангу. По перерві Антон Котляр замкнув подачу з кутового на дальній стійці, а Олександр Сафонов ударом головою потроїв результат. Аматори з Лебедина підтвердили статус одного з основних фаворитів і забронювали собі місце в останній турнірній зустрічі Меморіалі Макарова без особливих надзусиль.

ЛНЗ — АФ СК КИЇВ — 3:0 (Пучковський, 45+1, Котляр, 57, Сафонов, 76). Нереалізований пенальті: Юрченко (Київ, 19).

Панченко (Ярошевич, 82), Насонов (Бурлін, 80), Сафонов, Кошелюк, Клюс (Шаповал, 80), Євдокимов, Доронін (Ткаченко, 80), Сторчоус (Пиріг, 77), Котляр (Калугін, 64), Норенков (Пуш, 75), Пучковський (Кос, 62) — Пасічник, Рудовський (Нагорний, 59), Друзякін, Лісняк (Валієв, 59), Счастлівцев, Музика, Овчинніков, Юрченко (Роєнко, 21), Прилюдько (Ігнатьєв, 59), Студенікін, Фокін.

Арбітри Сергій Бойко — Максим Мельниченко, Олексій Дубовий. Спостерігач арбітражу Олександр Грицай.

Дуплет «Джуніорса»

Команди Шпитьків і Савинців змагалися на стиковій стадії Меморіалу Макарова другий рік поспіль. Торік — у фіналі, тепер — за крок од нього. Протистояння, як і минулорічний його варіант, виявилося не вельми видовищним, але насправді напруженим і безкомпромісним. Як і минулого сезону, «Джуніорс» догравав у чисельній меншості, однак, як і тоді, узяв гору з мінімальним рахунком. Єдиний гол ударом у своєму неповторному стилі — сильним і влучним ударом — провів Дмитро Осадчий. А допоміг опорнику, що з’явився на майданчику на початку другого тайму, відзначитися на вогневому рубежі Богдан Рубльов, який технічно приборкав шкіряного після передачі Сергія Шевчука і зручно скинув його під удар ситуативному капітану команди. Відтак «Джуніорс» уже вдруге поспіль зіграє в останньому матчі Меморіалу Макарова.

ДЖУНІОРС — ОЛІМПІЯ — 1:0 (Осадчий, 82). Вилучення: Бондаренко (Джуніорс, 90+2).

Сабатюк, Єсаулов, Васильєв (Васянович, 46), Чорномаз, Лящук, Леонідов (Осадчий, 46), Стеценко (Рожок, 58), Самбурський (Шевчук, 46), Димнич (Бондаренко, 46), Рубльов, Нечай (Купрій, 46) — Казаков, Ковальчук (Гулович, 79), Момот (Світличний, 68), Тарганчук (Ситник, 82), Радченко, Фабунмі (Бажан, 60), Богомаз, Ковтун, Куць (Гриценко, 60), Малик, Стрельцов (Бурляй, 46).

Арбітри Микола Шевель — Олександр Дашко, Віктор Матяш. Спостерігач арбітражу Олександр Грицай.