21.01.2023

Стартував Меморіал Макарова

Сьогодні відбулися перші матчі двадцять восьмого сезону.

На «Бузова Арені» кипіли пристрасті. «Дружба» та збірна Вільних агентів обмінялися голами: Калайтан уміло вистрілив з правого флангу під гострим кутом, а Студінікін, потенційний новачок одноосібного лідера Чемпіонату Київщини, скористався скидкою Листопада і проштовхнув м’яча в сітку. Наші земляки, володіючи великою ігровою перевагою, переглянули ще кількох нових виконавців. Особливе враження справив опорник Дудка в ролі розігруючого — він знайомий за виступами в «Кремені». По перерві «Нива» зійшлася з юніорами-гармашами, і зіткнулася з відчайдушним опором. Обдарований Венгер започаткував голепад яскравим ударом з дистанції. Лідер Другої національної ліги сквитав гол аж у компенсований арбітром час. Добив шкіряного Калінін. А вже ближче до фіналу професіонали дотисли стомлених юніорів — голи в активі Головатенка та Тименка, якому асистував той же Головатенко.

Бойовою нічиєю розійшлися «Денгофф» і «Діназ». Обидві команди мали чимало потенційних новачків. Денихівці, зокрема, задіяли Яцика (восени — «Баварія») та Греська («Партизан»). Обидва голи, Дацюка та Клименка, що вийшов на заміну, відбулися в стрімких відривах. А «Штурм» зламав оборону непоступливого ЦСКА на стиках обох таймів. Волков скористався передачею Бондаренка, Березка сам перехопив м’яча і розстріляв ціль. На жаль, молодий талант іванківців зазнав складної травми (підозра на перелом руки). Серед можливих новачків Іванкова — досвідчені Ічанський з «Діназа» та Сергієнко (колись — «Патріот» і «Нива»).

Навчально-тренувальна база ФК «Колос» прийняла молоді колективи. Юніори з Ковалівки розгромили ровесників з «Ніки» — дуплети в активі Гусола та Дубовика. А гості з Харкова ознаменували прем’єру на Меморіалі Макарова дивовижним за красою переможним голом Куцана, відомого за виступами в «Дружбі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *