12.02.2022

Стартував Меморіал Олександра Щанова

Сьогодні відбулося п’ять зустрічей дванадцятого традиційного сезону.

Меморіал Олександра Щанова — зимовий підготовчий турнір, який проходить за складних зимових умов. Ця вихідна формула, регламентна, до слова, промовисто була підтверджена стартовим ігровим днем. Один матч відкладено з огляду на негоду — він буде зіграний іншого дня. Складно, непросто, почасти важко взагалі гралися й інші поєдинки. Але! По-перше, матчі, що відбулися, більшою чи меншою мірою, пройшли на сумлінно підготовлених аренах. А по-друге, ніхто не зазнав ушкоджень і травм насправді значних.

Більшість учасників Меморіалу Щанова вдалися до перегляду можливих новачків і тактичних варіацій. Зважаючи на це, результати сьогодення виявилися різними для фахівців і симпатиків: якщо останні максимум уваги приділяють цифрам на табло, то тренери — фаховим аспектам ігрового протистояння. Приміром, «Денгофф» розгромив «Полісся» безапеляційно — на перший погляд. Але, нагадаю, хлопці з Житомирщини планово змінюють усю команду в перерві між таймами. А по-друге, усі голи відбулися вже після того, як оборонець «Полісся» Масальов залишив поле на вимогу арбітра — денихівці сповна скористалися чисельною перевагою.

Неоднозначно можна трактувати й підсумок ігрового змагання на столичному «Локомотиві». Однойменні господарі повністю переграли сільську команду зі Святопетрівська до перерви. Другий тайм, однак, уже був рівним — після чисельних кадрових змін. Та й фортуна відвернулася від залізничників: автогол киян уже під завісу матчу обов’язковим не був.

Нічийна перестрілка на Оболоні також стала наслідком істотних кадрових видозмін. «Кудрівка» була беззаперечно кращою тривалий час. Але «Межигір’я», здійснивши чимало замін, буквально вирвало нічию наприкінці поєдинку. Причому 18-річний Дудар відзначився голом аж на 84-й хвилині.

Матеріальна рівновага в основному матчі на Центральному стадіоні Вишневого виявилася логічним продовженням ігрової рівноваги в очному протистоянні Академії футболу та «Дружби». На швидкий гол Студінікіна, проведений завдяки блискавичній комбінації на центральному напрямку атаки киян, сільські футболісти відповіли матеріалізованим у гол Листопадом одинадцятиметровому. Нічия в обідньому матчі на бездоганно підготовленій «Бузова Арені» — без результативних ударів, до речі — також нікого не розчарувала, бо зіграли футболісти насправді змістовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *