07.03.2021

Цікавинки на Меморіалі Кирсанова

Другий ігровий день на престижному турнірі запам’ятається передусім яскравими матчами.

Найрезультативніший поєдинок

Він відбувся сьогодні в Бузовій, де «Джуніорс» розгромив учасника Аматорської ліги України. Цьогорічні переможці Меморіалу Макарова ще до перерви забили «Єдності» п’ять сухих м’ячів. А після перепочинку — відзначилися ще трьома результативними ударами. Дуплетом вистрілили Шевчук і Рубльов. Обидва бомбардири, до речі, забили й винятково красиві м’ячі. Хавбек Шевчук, нагадаю — найкращий в амплуа на Київщині за підсумками минулого року, віртуозно виконав стандарт метрів з вісімнадцяти. А Рубльов, отримавши шедевральну за задумом і виконанням передачу від неперевершеного Рожка, не менш яскраво та віртуозно розправився з оборонцями та голкіпером. Однак остання результативна акція в сьогоднішньому голепаді на «Бузова Арена» була за киянами. Юний син очільника «Єдності» Ващук-молодший розстріляв ціль з ігровою розважливістю, що таки варта особливої похвали. Цікаво, що стрілець-початківець мав забитий м’яч і на Меморіалі Щанова.

Наздоганялки на Лівому Березі

Тріумфатор цьогорічного Меморіалу Щанова задовольнився сьогодні бойовою нічиєю з «Дружбою». Кияни постійно вели в рахунку, однак сільські футболісти не відпускали їх у відрив і щоразу знаходили сили та можливості вирівняти ситуацію. Після фінального свистка обидві команди сприйняли результат без особливої втіхи. «Лівий Берег» начебто випустив перемогу з рук, а «Дружба», і зовсім не безпідставно, уважала, що заслуговувала кращої долі. Принаймні по грі хлопці з Мирівки не поступалися Запорожану з іменитою компанією. Спочатку невпевнено зіграв голкіпер Романов, потім підопічні тренера Бузника, особливо злагоджено виходячи з оборони, двічі спіймали птаха щастя в особливо гострих контратаках. І все-таки команда Чирикала проявила справжній характер. Третяк забив головою з подачі Овчиннікова. Кучинський скористався довгою передачею Листопада. А Сотник виявився найкмітливішим у веремії поблизу чужих воріт. Як наслідок, переможець Меморіалу Щанова поки що не відчув смаку перемоги на Меморіалі Кирсанова.

Недовершений камбек «Полісся»

Чемпіон Київщини проти колишнього чемпіона Житомирщини — титул і справді зобов’язував. І гра, як з’ясувалося, виявилася гідною назви матчу. «Кудрівка» володіла тотальною перевагою в останній фазі групового маневру до перерви. Радченко провів голи-близнюки в індивідуальних вилазках до чужих воріт. А Трофименко скористався зручним пасом Кошляка. Парадокс у тому, що саме «Полісся» і до перерви, і після перепочинку діяло насправді змістовніше. Моментами перевага гостей Житомирщини набувала взагалі вражаючих обрисів. Достатньо навести показові цифри. Кутові — 9:1 на користь «Полісся», удари в площину воріт — 11:4. Нарешті в середині другого тайму Панфілов по-хокейному проштовхнув шкіряного до сітки чужих воріт носком витягнутої вперед ноги. А в останній десятихвилинці Дудар ударом здалеку скоротив різницю в рахунку до мінімуму. Та все-таки на більше «Поліссю», що догравало матч у чисельній меншості, елементарно забракло часу…