15.02.2021

VIP-гравець Меморіалу Макарова-2021

Спеціальний приз Київської обласної асоціації футболу на цьогорічному престижному зимовому турнірі дістався вихованцеві Київщини футбольної.

Авторитетні фахівці, що визначали найкращого гравця Меморіалу Макарова, одностайно виокремили кандидатуру Сергія Рожка. Досвідчений напівоборонець «Джуніорса» забив особливо важливий м’яч у календарному поєдинку зі столичними спортклубівцями, відзначився кількома голевими передачами і став одним з найефективніших виконавців у складі шпитьківських аматорів упродовж усього змагального циклу.

Рожок уже вдруге поспіль тріумфував на Меморіалі Макарова як гравець «Джуніорса». Однак свою найпершу перемогу він здобув ще 2006 року під прапором київського «Динамо-2». А починав Сергій у Славутичі, він є вихованцем Олега Трухана з тамтешнього «Каскада». Рожок зіграв близько сорока матчів у збірних України молодших вікових категорій, має в активі вісім міжнародних поєдинків і два голи як гравець національної молодіжки, у Прем’єр-лізі України він провів 63 зустрічі в складі шести клубів — «Оболоні», «Закарпаття», «Кривбаса», «Таврії», «Харкова» та «Чорноморця». Останні роки цей висококваліфікований футболіст присвятив обласному чемпіонату столичного регіону і торік став обласним віце-чемпіоном як гравець «Джуніорса».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *