04.03.2021

Визначились учасники Меморіалу Кирсанова

Сьогодні в офісі Київської обласної асоціації футболу відбулася передсезонна нарада представників команд, які братимуть участь в традиційному березневому турнірі.

Вісімнадцять аматорських команд заявилися на двадцять третій сезон Меморіалу Кирсанова. Вони розподілені на три рівнозначні групи, одноколові змагання в яких пройдуть за класичною формулою «кожний зіграє з кожним».

Групу «А» сформували: Денгофф (Денихівка), Межигір’я (Нові Петрівці), Юніор (Макарів), Вертикаль-Обухів (Обухів), Будівельник (Лисичанськ Луганської області) та Полісся -2 (Ставки Житомирської області), — повідомляє Комітет проведення змагань Київської обласної асоціації футболу.

До групи «Б» увійшли: Лівий Берег (Київ), Дружба (Мирівка), Полісся  (Ставки Житомирської області), Городок-1998 (Васильків), Кудрівка (Ірпінь) та Вікторія (Київ).

А склад групи «В» має такий вигляд: Джуніорс (Шпитьки), Колос (Пустоварівка), Єдність (Київ), Нива (Бузова), Меркурій-КНТЕУ (Київ) і КОДЮСШ-U17 (Щасливе).

Матчі в групах відбуватимуться по суботах і неділях. Учасниками стикового раунду стануть переможці груп і найкраща команда з тих, що фінішують другими.

Старт Меморіалу Кирсанова – 6 березня, фініш – 27-го. Матчі пройдуть у Бузовій, Вишневому, Лютежі, на базі ФК Колос і на столичних стадіонах Єдність та Лівий Берег.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *