27.01.2021

Визначились учасники Меморіалу Макарова-2021

Сьогодні в офісі Київської обласної асоціації футболу відбулася нарада представників команд, які вийдуть на старт особливо престижних зимових змагань у столичному регіоні.

Меморіал Олега Макарова цьогорічного зразка матиме дві попередні групи, сформовані з шести команд. Одноколові турніри триватимуть з 30 січня по 5 лютого включно, а стиковий раунд передбачає три тури з фіналом у вівторок, 9 лютого.

До групи «А» увійшли «ЛНЗ» (Лебедин), «Джуніорс» (Шпитьки), «Полісся» (Ставки), «Софія» (Софіївська Борщагівка), «Нива» (Бузова) і АФ СК «Київ».

Групу «Б» утворили «Колос» (Ковалівка), «Рубікон» (Київ), «Олімпія» (Савинці), «Лівий Берег» (Київ), «Дружба» (Мирівка) та «Ронін» (Лісне).

Цьогорічний традиційний турнір зібрав команди Києва, Київської, Житомирської, Полтавської та Черкаської областей. Рейтинговими лідерами є професіонали з «Колоса» та «Рубікона». Минулорічні фіналісти — «Джуніорс» і «Олімпія» — захищатимуть свої титули і в новому, тепер уже двадцять шостому за ліком зимовому дійстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *