02.03.2021

Визначилися фіналісти Меморіалу Щанова

Головний приз традиційного зимового турніру на Київщині розіграють абсолютні новачки.

Першим фіналістом став «Лівий Берег». Причому — безапеляційно та без особливих, як на перший погляд, зусиль. «Денгофф» спробував протиставити майстровитішому супернику наступальну контргру, однак очевидні проблеми в обороні звели нанівець навіть індивідуальну майстерність Марійка та Рогульчика. До перерви кияни забили з одинадцятиметрового. Стрімкий прохід Старгородського перервав уже в карній зоні недозволеним прийомом Гаврилюк, а Запорожан у ролі виконавця пенальті виявився бездоганним.

У другому таймі «Лівий Берег» отримав аж надто багато вільного простору для швидкісних вилазок на чужу половину, і ще три м’ячі побувало в сітці воріт денихівців. Акименко ударом головою замкнув подачу Рябова з лівого флангу. Співаков уміло скористався майстерним виконанням Запорожана стандарту. А Литвин покарав оборонців за відсутність елементарної підстраховки в центрі штрафного майданчика, отримавши зручну передачу від Малишкіна з правого флангу.

Цікаво, що гол Співакова став абсолютним повторенням результативного епізоду з матчу «Джуніорс» — «Лівий Берег», коли такий же навіс Запорожана до мертвої зони за спинами захисників і безпосередньо перед голкіпером матеріалізував у гол Карамушка. Як з’ясувалося, аматори не вивчають взагалі (чи роблять це хіба що поверхово) гру найближчого суперника, бо в іншому разі Семено та його партнери по захисту «Денгоффа» виявилися би готовими саме до такого розіграшу стандарту Запорожаном і його одноклубниками з «Лівого Берега».

Іншим виявився перебіг подій в особливо напруженому та безкомпромісному протистоянні «Дружба» — «Нива». Гра в другому півфіналі була відносно рівною, фрагментами переважали то одні, то інші, либонь, трохи гострішими в атаці виявилися господарі поля на «Бузова Арена». Однак долю перепустки до фіналу довелося вирішувати в серії післяматчевих пенальті. Щасливий квиток витягла «Нива» — на відміну від чвертьфінального поєдинку на Меморіалі Макарова.

Отже, завтра на полі навчально-тренувальної бази ФК «Колос» абсолютні новачки Меморіалу Щанова — київський «Лівий Берег» та «Нива» з Бузової — визначать переможця одинадцятого сезону. Проведе фінальний матч бригада арбітрів Київської обласної асоціації футболу в складі Миколи Шевеля, Максима Величка, Тараса Чопілка та четвертого арбітра Владислава Грицая. Спостерігач арбітражу — Олександр Зубавленко. Початок о 12:00.

Меморіал Щанова-2021. Фінал

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Лівий Берег (Київ) — Нива (Бузова)
С.Борщагівка НТБ ФК Колос

Спостерігати за перебігом подій у фінальному матчі Меморіалу Щанова можна буде завдяки прямій відеотрансляції на офіційному сайті КОАФ та на каналі «Київщина футбольна» в YouTube.