03.02.2024

Залишився квартет

Сьогодні на Меморіалі Макарова визначилися півфіналісти двадцять дев’ятого сезону.

Два перші чвертьфінали були прогнозованими. «Дружба» перемогла «Легію» на класі — професіонали забили міським аматорам аж дванадцять м’ячів у двох зустрічах (з урахуванням групового раунду). А «Лісне», зігравши другим номером, обіграло колосівських юніорів на досвіді. Знову забив Грищенко, вихованець Київщини, який досі на контракті в «Тростянці». «Дружба» та «Лісне» й сформували першу півфінальну пару.

«Діназ», рейтинговий фаворит Меморіалу Макарова, витягнув щасливий квиток у футбольній лотереї, хоча й поступався «Денгоффу» по грі. Вишгородські футболісти виявилися людьми із залізними нервами. Натомість Марійко, лідер «Денгоффа», схибив у перестрілці. «Діназ» додавав од матчу до матчу, підтвердивши високе реноме першолігового професійного колективу.

«Штурм» і «Полісся» — можливо, найінтригуюча з чвертьфінальних пар. Однак сьогодні все з’ясувалося ще до перерви, коли хлопці з Іванкова забили втричі більше. Другий тайм нічого не змінив. «Штурм» став півфіналістом, а його снайпер Хруль — лідером стрілецької гонки. Понеділкові зустрічі на полі НТБ ФК «Колос» уже викликають підвищений інтерес — на шляху до фіналу буде спекотно.

МЕМОРІАЛ ОЛЕГА МАКАРОВА-2024. 1/4 ФІНАЛУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *