22.01.2021

«Авангард» вийшов з відпустки

Екс-чемпіон Київщини почав підготовку до нового регулярного сезону.

«Авангард» із Бзова продовжить виступи в обласній першості під керівництвом молодого тренера Андрія Товта. «Завдання виграти першість Київщини є головним для нас бодай тому, що в особливо багатій колекції нагород саме цього титулу бракує і досі», — наголосив наставник.

Аматори зі Бзова планують цілеспрямовано тренуватися двічі на тиждень — у вівторок і четвер на полі зі штучним покриттям у Щасливому виключно у вечірні години. Кістяк колективу зберігся, але й перспективне поповнення на підході. Популярна команда має стати класичним зразком хрестоматійного сплаву досвіду та молодості: перегляд потенійних новачків уже триває.

— Обмежуватися боротьбою за першість у Першій лізі «Авангард» не стане, — запевнив Микола Товт, спортивний директор іменитого клубу зі Бзова. — Ми прагнемо максимальних результатів у всіх офіційних турнірах — і кубковому зокрема. Інакше й бути не може, бо наш президент, Андрій Вікторович Коротков, забезпечив «Авангард» усім необхідним для штурму турнірних вершин. «Авангард» завжди має бути в авангарді» — так можна охарактеризувати ставлення до клубу цього безкорисливого мецената, слова якого ніколи не розходяться з ділом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *