03.06.2023

«Баварія» мріє про реванш

Перша та шоста команди регулярного сезону розіграють Кубок області.

Сьогодні саме два напівфінали стали головною подією для Київщини футбольної. Вони були напруженими, безкомпромісними і не вельми видовищними — зіткані з суцільних єдиноборств. Однак і в Кагарлику, і в Михайлівці-Рубежівці відбулися голи рідкісної краси. Грищенко забив Погорілому пострілом у дев’ятку здалеку — хоч цілодобово показуй удар у відеопараді. А Ємельянов, змінивши праву ногу на ліву під час основного дійства, буквально вколотив м’яча до сітки — невідпорно.

«Дружба» вийшла до фіналу, пропустивши першою на своєму полі і витримавши неабиякий тиск опонента. Наприкінці матчу голкіпер Погорілий аж тричі долучався до стандартів у виконанні «Штурму». А «Сокіл», маючи схожий сценарій поєдинку, схилити чашу терезів на свій бік не зумів, попри велику перевагу після перерви. Натомість у післяматчевій серії пенальті  щасливий квиток витягла «Баварія».

Відтак у суботу, 10 червня на стадіоні «Ювілейний» у Бучі зійдуться «Дружба» та «Баварія». Вони, нагадують історики, змагалися на півфінальній стадії два роки тому і тоді мирівська команда виграла з яскравим результатом 6:0. «Баварія» не приховує, що прагне реваншу…

ВІДКРИТИЙ КУБОК КИЇВЩИНИ-2023. ПІВФІНАЛ

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) — Баварія (Кожанка)
Михайлівка-Рубежівка стадіон Колос
Дружба (Мирівка) — Штурм (Іванків)
Кагарлик стадіон Колос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *