12.04.2023

Без омріяного максимуму

Аматори з Мирівки вийшли до фіналу Кубка країни, іванківці — вибули.

«Дружба» в Чернівцях яскраво підтвердила високий рівень фаворита змагань. Спокійно відігравши перший тайм на вкритому калюжами газоні місцевого стадіону, наша команда вибухнула високими швидкостями по перерві. Порохня скористався подачею Дедяєва і започаткував другий поспіль розгром «Фазенди» уже на четвертій друготаймовій хвилині. А потім Бороденко (ударом головою) та Листопад (ударом грудьми) довели результат до катастрофічного для господарів поля. Ближче до фіналу Кабанюк установив остаточний рахунок — 4:0 як і в Києві тиждень тому. Роль асистентів блискуче виконали Бандурін, Дедяєв і Мачуленко. «Дружба»: Татаренко (Бабійчук, 60), Вдовика (Куба, 82), Юречко, Юзефович, Дедяєв, Листопад (А.Козлов, 82), Порохня (Доронін, 74), Головко (Бороденко, 60), Шевчук (Мачуленко, 74), Бандурін, Грищенко (Кабанюк, 60).

Ще за складніших умов довелося грати в Пирятині «Штурму» з Іванкова. Фізичної боротьби там виявилося значно більше ніж власне футболу. Тим паче, що господарі, відштовхуючись од першоматчевого результату, спростили перебіг подій на полі до можливого мінімуму. Підсумкові 0:0 сповна задовольнили місцеву «Олімпію» — вона пройшла до фіналу завдяки забитому в Кончі-Заспі тиждень тому м’ячу. «Штурм»: Міхеєв, Нестеренко, Васянович, Ічанський, Лящук (Осадчий, 77), Шевчук, Петренко (Любко, 80), Гошкодеря, Старгородський (Сікорський, 80), Димнич (Рубльов, 60), Бондаренко.