19.06.2021

Чемпіон капітулював

«Дружба» розгромила «Кудрівку» в гостях і залишилася в основній гонці лідерів.

Аматори з Мирівки швидко відновилися після домашнього конфузу і сьогодні цілком заслужено виграли в Ірпені. Причому в особливо складній ситуації: важкої травми ще на початку зазнав найкращий голкіпер сезону Романов і на останній рубіж вимушено заступив 37-річний ветеран Яковчук. Авторитет яскравого мультичемпіона Київщини дався взнаки під завісу зустрічі, коли молодий бомбардир ірпінців Гида підійшов до позначки — і… не поцілив у рамку.

«Дружба» на той момент уже вела перед з істотною трим’ячевою перевагою. Листопад забив з одинадцятиметрового, що був призначений за волейбол у карній зоні «Кудрівки». Недоля скористався з прострілу Кучинського. А третій м’яч зрізав у свої ворота досвідчений захисник ірпінської команди. Гучна поразка в рідних стінах, судячи з усього, остаточно викреслила чинного ще чемпіона Київщини зі списку цьогорічних кандидатів у медалісти.

Однак виграли сьогодні й основні конкуренти «Дружби». «Нива» — в економрежимі завдяки першотаймовому голу Скепського, співавторами якого виступили Турчанов, Сомов і… неповороткі беки «Колоса». «Джуніорс» — у складній та гострій боротьбі з ослабленою кадрово, але не морально «Калинівкою». Вирішальний гол провів і справді віртуозним ударом метрів з 25-ти неперевершений Рожок.

А з-поміж інших результатів істотно виокремлюється передусім виграш аутсайдера з Фастова в Михайлівці-Рубежівці. Несподіванка? Хіба що певною мірою. Бо формально — закономірність, оскільки «Динамо» бере гору над «Соколом» уже втретє поспіль у чемпіонатних матчах. Образно кажучи, синьо-білі, незалежно від ігрової готовності та турнірного становища, уже мають свого постійного клієнта…

Чемпіонат Київщини-2021. 12 тур

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Софія — Ронін
С.Борщагівка СКК Софіївський
Городок-1998 — Юніор
Васильків стадіон Кристал
ФК Калинівка — Джуніорс
Калинівка Асканія Арена
Сокіл — Динамо
Михайлівка-Рубежівка стадіон Колос
Кудрівка — Дружба
Ірпінь стадіон Чемпіон
Нива — Колос
Бузова Арена
Денгофф — Межигір’я
Денихівка Сільський стадіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *