05.06.2021

Чемпіонат отримав одноосібного лідера

Новачок сезону має найкращі показники в основних турнірних номінаціях.

«Нива» розгромила «Денгофф» — і пішла у відрив, оскільки головні конкуренти оступилися немов на замовлення — усі як один. Вирішальним у матчі фаворитів став останній десятихвилинний відрізок. «Нива» не просто зберегла більше сил на фінішний ривок, вона ще й долучила до гри других номерів, які навряд чи поступаються першим. Яскравий джокер Зозуля забив у другому поєдинку поспіль, а Рибцов знову став результативним асистентом.

«Денгофф», як і решта вищолігових колективів, про такий кадровий запас може хіба що мріяти. Що й позначилося сьогодні на результатах у Калинівці, Шпитьках і Михайлівці-Рубежівці. «Джуніорс», наприклад, володів істотною перевагою після перерви, піддавши ворота Степанцова нещадному бомбардуванню, але свіжості наступальним гравцям екс-чемпіона Київщини таки забракло. Як і «Дружбі», яка сьогодні по-справжньому перевірила на міцність каркаси воріт у Калинівці, однак повернулася додому розчарованою, бо втратила дорогоцінні очки.

Найцікавішим і найвидовищнішим був матч у Михайлівці-Рубежівці, де «Сокіл» і «Колос» облаштували затяту перестрілку на тлі ситуативних камбеків. Гості вели перед з двома м’ячами переваги, відзначившись винятково красиви голами. Головним стрільцем став… оборонець Вдовика, який не дограв атракційної зустрічі в особливо палкому бажанні заробити ще й пенальті, а про класні голеві передачі подбали Здебський, Скороход і Морозюк. У «Сокола» відзначився ветеран Скаскевич — гол і голевий пас.

Але несподіванки сьогодення стосуються ще й зустрічей у Василькові та Софіївській Борщагівці. Якоюсь мірою формально, бо, приміром, «Юніор» обігрує «Софію» стабільно — за будь-яких умов і турнірних ситуацій. А «Динамо» лік перемогам у сезоні започаткувало планово — Фастів, подейкують, їхав до Василькова за трьома очками. Так налаштував синьо-білих на принциповий матч новий наставник 27-річний Єрохін.

Чемпіонат Київщини-2021. Десятий тур

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Софія — Юніор
С.Борщагівка СКК Софіївський
Ронін — Джуніорс
Шпитьки стадіон Колос
Городок-1998 — Динамо
Васильків стадіон Кристал
ФК Калинівка — Дружба
Калинівка Асканія Арена
Сокіл — Колос
Михайлівка-Рубежівка стадіон Колос
Кудрівка — Межигір’я
Ірпінь стадіон Чемпіон
Нива — Денгофф
Бузова Арена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *