13.09.2022

Чемпіони Київщини облюбували Першу національну

Ціла команда турнірних героїв обласного масштабу заявлена на сезон у другому за рангом професійному турнірі країни.

Дев’ятеро чемпіонів області різних часів доповнив минулорічний переможець обласної Першої ліги з титулом князя стрільців. Мова про Ростислава Тарануху зі СК «Гатне» — тепер він у львівських «Карпатах». Одинадцятий у цій зірковій команді, граючий очільник вишгородського «Діназа» Сергій Старенький (на знімку), свого часу підкоряв обласні кубкові вершини з рідним для себе колективом — у широкий футбольний світ вихованець Ярослава Москаленка та Миколи Короля вирушив аматором, який відіграв у підсумку бездоганну професійну кар’єру.

Найбільше наших чемпіонів, одразу шестеро, зібрав під своїм прапором першоліговий новачок із Чернігова. Це Роман Вовк, Володимир Зубашівський, Дмитро Кулик, Віталій Ментей, Олександр Руденко та Микола Сираш. Найсильнішими в столичному регіоні вони стали два роки тому з ірпінською «Кудрівкою», яку любовно виплекав правдивими стараннями меценат Роман Солодаренко.

Амбітне «Полісся» з Житомира запросило до складу Дмитра Шастала — чемпіона Київщини з ковалівським «Колосом», Іллю Чередниченка — золотого медаліста з «Авангардом» із Бзова та Євгена Морозка, який в аматорах обмежився хіба що неофіційними титулами.

А ще один обласний чемпіон столичного регіону, Артем Цурупін, який підкоряв турнірну вершину з «Чайкою» (Петропавлівська Борщагівка) сім років тому, виступає в Першій національній лізі за чернівецьку «Буковину».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *