09.02.2021

Десятирічні визначили півфіналістів

Відбулися зональні турніри чемпіонату Київщини з футзалу за участю команд, укомплектованих гравцями 2010-2011 років народження.

Найефективніше використали змагальний день юні вихованці білоцерківської «ДЮСШ-Зміна», очолюваної відомим фахівцем Олексієм Кривошеєвим. Основна команда (тренер Артем Юрковський) успішно з’їздила до Ржищева, де фінішувала першою в особливо гострому протистоянні з обухівськими та ржищівською командами. А «Зміна-2», що її готували Віталій Меркушев і Олександр Сахно, обіграла в рідному місті земляків із «Росі», а також бориспільських і васильківських ровесників із узагальненим результатом 18:3.

Найкращою з-поміж футзальних дружин, які фінішували другими, стала яготинська. Однак такий підсумок попередніх змагань опротестували бородянці, надавши відповідний відеозапис і наголосивши на технічній помилці арбітрів. Усе має з’ясуватися найближчими днями…

Чемпіонат Київської області з футзалу серед юнаків-2021. 2010-2011 р.н. Зональний етап

ГРУПА 1

КО ДЮСШ Рось (Біла Церква) — ДЮСШ (Васильків) — 5:3

КО ДЮСШ Рось (Біла Церква) — Зміна-2 (Біла Церква) — 3:5

КО ДЮСШ Рось (Біла Церква) — СК Бориспіль-Спорт — 2:3

ДЮСШ (Васильків) — Зміна-2 (Біла Церква) — 0:4

ДЮСШ (Васильків) — СК Бориспіль-Спорт — 2:1

Зміна-2 (Біла Церква) — СК Бориспіль-Спорт — 9:0

Команди І В Н П М О
1. Зміна-2 (Біла Церква) 3 3 0 0 18-3 9
2. КО ДЮСШ Рось (Біла Церква) 3 1 0 2 10-11 3
3. ДЮСШ (Васильків) 3 1 0 2 5-10 3
4. СК Бориспіль-Спорт 3 1 0 2 3-14 3

ГРУПА 2

«Матадор» (Переяслав) — ДЮСШ (Згурівка) — 7:2

«Матадор» (Переяслав) — ДЮСШ (Яготин) — 4:6

«Матадор» (Переяслав) — ДЮСШ (Переяслав) — 1:2

ДЮСШ (Переяслав) — ДЮСШ (Згурівка) — 3:0

ДЮСШ (Переяслав) — ДЮСШ (Яготин) — 3:0

ДЮСШ (Яготин) — ДЮСШ (Згурівка) — 12:0

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ (Переяслав) 3 3 0 0 8-1 9
2. ДЮСШ (Яготин) 3 2 0 1 18-7 6
3. «Матадор» (Переяслав) 3 1 0 2 12-10 3
4. ДЮСШ (Згурівка) 3 0 0 3 2-22 0

ГРУПА 3

ДЮСШ Вертикаль — Макаров — 3:3

ДЮСШ Вертикаль — Вертикаль — 3:10

Вертикаль — Макаров — 1:3

«Дружба» (Березань) не з’явилась на змагання

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ-Юніор (Макарів) 2 1 1 0 6-4 4
2. Вертикаль (Обухів) 2 1 0 1 11-6 3
3. Вертикаль-ДЮСШ (Обухів) 2 0 1 1 6-13 1
4. «Дружба» (Березань)

ГРУПА 4

ДЮСШ (Кагарлик) — Динамо (Фастів) — 3:3

ДЮСШ (Кагарлик) — Арсенал-Френдс-2 (Біла Церква) — 1:0

ДЮСШ (Кагарлик) — Арсенал-Френдс (Біла Церква) — 2:6

Арсенал-Френдс (Біла Церква) — Динамо (Фастів) — 7:0

Арсенал-Френдс (Біла Церква) — Арсенал-Френдс-2 (Біла Церква) — 8:1

Арсенал-Френдс-2 (Біла Церква) — Динамо (Фастів) — 3:2

Команди І В Н П М О
1. Арсенал-Френдс (Біла Церква) 3 3 0 0 21-3 9
2. ДЮСШ (Кагарлик) 3 1 1 1 6-9 4
3. Арсенал-Френдс-2 (Біла Церква) 3 1 0 2 4-11 3
4. Динамо (Фастів) 3 0 1 2 5-13 1

ГРУПА 5

«Асканія-Флора» (Калинівка) — ДЮСШ-2 (Бородянка) — 7:0

«Асканія-Флора» (Калинівка) — ДЮСШ (Бородянка) — 8:2

«Асканія-Флора» (Калинівка) — ДЮСШ (Баришівка) — 6:0

ДЮСШ (Баришівка) — ДЮСШ-2 (Бородянка) — 0:6

ДЮСШ (Баришівка) — ДЮСШ (Бородянка) — 1:13

ДЮСШ (Бородянка) — ДЮСШ-2 (Бородянка) — 5:1

Команди І В Н П М О
1. «Асканія-Флора» (Калинівка) 3 3 0 0 21-2 9
2. ДЮСШ (Бородянка) 3 2 0 1 20-10 6
3. ДЮСШ-2 (Бородянка) 3 1 0 2 7-12 3
4. ДЮСШ (Баришівка) 3 0 0 3 1-25 0

ГРУПА 6

Зміна (Біла Церква) — ДЮСШ Піраміда (Ржищів) — 7:0

Зміна (Біла Церква) — ФК Обухів — 9:0

Зміна (Біла Церква) — ФК Обухів-2 — 2:2

ФК Обухів-2 — ДЮСШ Піраміда (Ржищів) — 8:0

ФК Обухів-2 — ФК Обухів — 1:1

ФК Обухів — ДЮСШ Піраміда (Ржищів) — 3:2

Команди І В Н П М О
1. Зміна (Біла Церква) 3 2 1 0 18-2 7
2. ФК Обухів-2 3 1 2 0 11-3 5
3. ФК Обухів 3 1 1 1 4-12 4
4. ДЮСШ Піраміда (Ржищів) 3 0 0 3 2-18 0

ГРУПА 7

ДЮСШ УО (Фастів) — Оріон-2 (Сквира) — 3:1

ДЮСШ УО (Фастів) — Оріон (Сквира) — 17:0

ДЮСШ УО (Фастів) — ДЮСШ УО-2 (Фастів) — 2:1

ДЮСШ УО-2 (Фастів) — Оріон-2 (Сквира) — 3:1

ДЮСШ УО-2 (Фастів) — Оріон (Сквира) — 8:0

Оріон-2 (Сквира) — Оріон (Сквира) — 4:1

Команди І В Н П М О
1. ДЮСШ УО (Фастів) 3 3 0 0 22-2 9
2. ДЮСШ УО-2 (Фастів) 3 2 0 1 12-3 6
3. Оріон-2 (Сквира) 3 1 0 2 6-7 3
4. Оріон (Сквира) 3 0 0 3 1-29 0

Півфінальний етап відбудеться 21 лютого 2021 року.

Турнірні таблиці надані Комітетом дитячо-юнацького футболу КОАФ (контактний телефон — 093-580-75-43).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.