14.11.2021

Додатковий матч виграв СК «Гатне»

Сьогодні в Калинівці відбувся вирішальний першоліговий поєдинок.

Аматори зі Бзова та Гатного обережно розіграли дебют, остерігаючись обрізок і помилок на своїй половині поля. Лише ближче до перерви вималювалася певна перевага гатненців. Саме вони й повели лік голам. Семенов завдав удару здалеку, м’яч опинився в Таранухи, якого випустили з-під опіки центральні захисники номінальних гостей, і найвлучніший стрілець обласної першості буквально проштовхнув шкіряного повз голкіпера Стрижа до сітки.

Доки хлопці зі Бзова переживали невдачу, той же Тарануха міг подвоїти результат. Але насправді це гості поновили рівновагу незадовго до ігрового антракту. Верхов ідеальною передачею ледь не через усе поле вивів на вогневий рубіж Онопченка і той свого шансу не змарнував.

По перерві доволі швидко домоглись успіху гатненці. Тарануха з правого флангу перевів м’яча на протилежний кут площі воріт, а вже звідти Рибцов, забутий оборонцями «Авангарда», без жодного супротиву надіслав шкіряного до сітки. Ще за десять хвилин удар Романчука здалеку взагалі застукав зненацька Стрижа — 3:1.

«Авангарду» вельми бракувало Килипенка, який не зіграв з огляду на хворобу, — атакувальним акціям екс-чемпіона Київщини не вистачило достатньої гостроти та виконавської майстерності. Показовим і значною мірою доленосним виявився момент на 66-й хвилині. Арбітр покарав гатненців за волейбол у карній зоні, однак Дарда поцілив м’ячем у Максименка. Надалі суттєвих змін у додатковому матчі за перше місце в обласній Першій лізі не відбулося.

СК ГАТНЕ — АВАНГАРД (Бзів) — 3:1 (Тарануха, 35, Рибцов, 47, Романчук, 58 — Онопченко, 42). Нереалізований пенальті: Дарда (Авангард, 66).

Максименко, Бутко-к (Є.Костенко, 90+4), Остролуцький (Яблонько, 86), Євтушок (Грива, 90+4), Семенов (Литвиненко, 68), Романчук, Рибцов (Галкін, 77), Кривошеєнко (Костяний, 59), Тарануха (В.Костенко, 90), Пашко, Денисов.

Стриж, Дарда (Калмиков, 77), Самар, Блазунь, Верхов, Дорофеєв-к, Заяць (Колесник, 86), Лафазан, Медуниця (Лебединець, 72), Кириченко, Онопченко.

Арбітри Задиран — Подвальний, Аврамчук — Грицай. Спостерігач арбітражу Родіоненко.