25.08.2022

Дозаявки в обласному чемпіонаті

Перший реєстраційний період у столичному регіоні триватиме до середини вересня.

Учасники вищолігового турніру обласного рангу, який відтак матиме статус Відкритого, продовжують зміцнювати командні потенціали.

Полісся (Ставки) — чинний чемпіон Житомирщини дозаявив Олега Лигу (на знімку), 1999 року народження, який шість років тому завоював іменний приз Віктора Хлуса як найкращий нападник року на Київщині, свого часу ставав юніорським чемпіоном України в складі київського «Динамо», а останні роки провів у «Чайці» з Петропавлівської Борщагівки.

Денгофф (Денихівка) — віце-чемпіон області повернув у аматори Юрія Малея (1992), напівоборонця вишгородського «Діназа», який має досвід виступів у Чемпіонаті Київщини під прапором ірпінської «Кудрівки», а народився в Новгороді-Сіверському на Чернігівщині.

Арсенал-Київ (Київ) долучив до Чемпіонату Київщини оборонців Володимира Барбона, Володимира Пресняка та Вадима Степанюка, напівоборонців Дмитра Доніча, Іван Мельниченка та Олега Скуратівського, нападників Назарія Левченка і Андрія Тимчака. Скуратівський — 1994 р.н., Степанюк — 2002, Тимчак — 2004, решта — 2003 р.н.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *