10.05.2023

«Дружба», «Штурм» і герої другого плану

Визначилися півфіналісти Відкритого Кубка Київщини.

Перестрілка в українській столиці прикрасила не вельми якісний матчевий трилер з провалами в обороні, ляпом голкіпера та дивовижними за виконанням асистами та голами. Листопад відкрив рахунок, отримавши пас од Юзефовича після подачі кутового. Джокер «Денгоффа» Марійко відзначився двічі і міг забити ще й втретє. Однак його перший гол — ударом із стандарту ледь не від бічної лінії — можна показувати на стрілецьких парадах безкінечно. Грищенко, як завжди — цілеспрямований та наполегливий, покарав оборонця та голкіпера Тимофеєва за безпечність. А Шевчук уміло використав ідеальний пас Дедяєва для перемоги на 90-й хвилині.

Що це було, дивувалися симпатики, спостерігаючи за безпорадністю «Кудрівки» в Кончі-Заспі. «Штурм» у прогулянковому стилі розгромив ірпінську команду, яку очікували на вирішальній стадії — не менше. Ветеранські швидкості, відсутність будь-якої зустрічної гри, школярські помилки… Яким був ігровий план записного фаворита, на що розраховував екс-чемпіон області насправді?.. Запитання без відповіді… Гол Старгородського зі штрафного звів нанівець усі напрацювання «Кудрівки», якщо вони й були. Шевчук подвоїв рахунок із пасу Сікорського. Молодий Сахно красивим ударом змусив капітулювати… стопера Іошу, який вимушено зодягнув голкіперський світер. А Гошкодеря забив з передачі Волкова.

Доленосні пенальті були в епіцентрі подій на «Ставки Арені». Подколзін свій реалізував, Максимець — ні. Звідси й результат. Плачевний для господарів, які володіли тотальною ігровою перевагою. Нагадаю, що кілька днів тому поліщуки розгромили кожанців у чемпіонаті з рахунком 5:1. Але то було на синтетиці, а на важкому трав’яному газоні руйнувати виявилося легше, аніж творити. Таке воно спортивне життя.

Матч у Михайлівці-Рубежівці запам’ятається штрафними картками — тринадцятьма, одна з них, червона, з низки унікальних — її «знайшов»… лікар «Сокола»! Важка, мало видовищна гра, з незначною перевагою «Білгорода», з мінімумом гостроти, насправді вирішилася ще до перерви, коли Нагорний замкнув передачу в особливій веремії. Після перепочинку суттєвих змін уже не відбулося. Показово, що й тут недавні суперники з обласного чемпіонату виграти двічі так і не змогли.

ВІДКРИТИЙ КУБОК КИЇВЩИНИ-2023. 1/4 ФІНАЛУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *