22.09.2021

«Дружба» в чвертьфіналі

Сьогодні на Вінничині відбувся повторний матч 1/8 фіналу Кубка країни серед аматорів.

«Дружба» з Мирівки приїхала до Шаргорода з двом’ячевою перевагою після домашнього матчу і з амбіціями стати останнім чвертьфіналістом. Однак уже в першому таймі ця перевага розвіялась як марево. ЯСКО виграв стартовий відрізок безапеляційно — 2:0.

Що відбувалося в роздягальні нашої команди в перерві матчу, можна хіба що здогадуватися. І які слова знайшли тренери, звертаючись до підопічних — також. Історія повідає про це пізніше. Але другий тайм був за «Дружбою» всеціло! Олександр Шарило і Артем Грищенко забили два м’ячі, а могло бути й більше! «Дружба» спромоглася на маленький спортивний подвиг. 2:2 до повноцінних домашніх 2:0 — і мирівські аматори в чвертьфіналі! Важко повірити, що ця симпатична команда з очевидним потенціалом лише торік дебютувала на найнижчому обласному рівні…

Наші щирі вітання меценату Олександру Онищенку, тренеру Дмитру Чирикалу і всьому колективу. «Дружба» нас вперед веде – «Дружба» нас не підведе!».

А нам особливо приємно наголосити, що серед чвертьфіналістів аматорського Кубка країни уже два представники Київщини футбольної — «Дружба» та «Нива» з Бузової. 29 вересня відбудуться перші поєдинки гросмейстерської турнірної стадії. Чекаємо на них з особливим інтересом.