19.11.2022

«Дружба» з плюсом

Одноосібний лідер уже на шість очок відірвався від найближчого переслідувача.

Сьогодні гості виграли три календарні матчі. «Дружба» на спорткомплексі «Софіївський» забила чотири м’ячі без відповіді спортклубу з Гатного. Спочатку на два дублі награли Порохня та Недоля. Порохня заробив одинадцятиметровий і віддав голевий пас, а Недоля реалізував пенальті й віртуозно завершив особливо видовищну комбінацію з багатьма ходами партнерів. По перерві Кабанюк замкнув передачу Шевчука, а Грищенко скористався допомогою Вдовики.

«Полісся» здобуло вольову перемогу в Миронівці — на красивий гол Сташевського відповіли Ільченко та Лига. А «Баварія» нокаутувала столичних юніорів «Ніки» 16-ма голами, шість з яких забив Тимко — обидва показники, командний та особистий, є літописними рекордами Київщини футбольної.

Зауважу, що три матчі сьогодні так і не відбулися — засніжені та покриті льодом арени на Оболоні, у Бузовій та Шпитьках виявилися не придатними для футболу. Долю цих матчів організатори вирішать одразу після вихідних. А тим часом у чемпіонатній гонці снайперів знову загострилася ситуація: до Сікорського, який уже відзначився дванадцятьма голами, наблизився впритул Тимко. Та й Іващик, який забив дев’ять м’ячів, готовий долучитися до реальної боротьби за титул князя стрільців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *