11.05.2024

Два рекорди з низки виняткових

Сьогодні бомбардири були в ударі.

Сергій Панфілов, 38-річна легенда Київщини футбольної, спромігся на те, чого вже зачекалися від нього симпатики. Саме сьогодні він забив особливий м’яч — уже 137-й в обласній Вищій лізі, і став абсолютним рекордсменом. Одноосібним — у Сергія Третяка, який вже повісив бутси на цвях, так і залишилося 136 вищолігових влучень на Київщині.

А втім, сьогодні виокремилися й обласні стрільці сумарно. Спільними зусиллями представники десяти команд — ЮКСА-2 та «Мрія» промовчали, а «Лісне» не грало взагалі, забили 39 м’ячів у шести календарних зустрічах, або по шість з половиною пересічно за матч. І це також оновлений рекорд сезону. Попередній — 38 влучень — був установлений 19 серпня, у другому турі регулярного маршу 2023/2024 років.

Серед тих, хто піднімав стелю рекорду на виняткову висоту, варто виокремити принаймні трьох. Андрій Дарда з «Денгоффа» виокремився чотирма голами й двома асистами. Його одноклубник Артур Марійко та Ігор Сікорський із «Полісся» оформили хет-трики. Сікорський, до слова, навесні має стрілецький покер і два хет-трика, а в сумі за сезон — уже 20 влучень. І це ще не червень!..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *