25.08.2021

Два в плюсі

Сьогодні відбулися повторні матчі попереднього раунду Кубка країни серед аматорів.

До наступної турнірної стадії пробились одразу два наші клуби. Молодий, дужий та завзятий «Ронін», активно реанімований Денисом Хомутовим, обіграв з яскравим результатом 4:1 легендарну «Зірку» з Кропивницького. Спрацював неординарний задум тренера: штатний руйнівник Счастливцев стартову чверть години провів у наступі. Він і започаткував розгром іменитого конкурента, відгукнувшись на подачу Коваленка і завдавши невідпорного удару з другого поверху. Ще трохи пізніше затяжна наступальна акція хлопців з Лісного, ситуативно пригальмована пострілом Пуди в поперечку, таки принесла бажаний і конче важливий другий гол. Його автором став юніор Кривда. Технічний та винахідливий хавбек невдовзі заробив ще й одинадцятиметровий, який обернув на гол Ставничий. Ставничий і поставив остаточну крапку наприкінці феєричного поєдинку — знову ж таки реалізувавши пенальті. Відтак сьогоднішні 4:1 нівелювали сумнівну гостьову поразку з мінімальним рахунком — і «Ронін» цілком заслужено простує далі.

Вийшов до наступного раунду й «Сокіл», який домашні 3:0 над «Легіонером» підкріпив ще й бойовою нічиєю в гостях — 2:2. Дуплетом вистрілив Байдалук, помітними на Дніпропетровщині були також Білецький та Обулор. Показово, що господарі поля рятівний другий м’яч провели з одинадцятиметрового на останній хвилині зустрічі.

На жаль, «Джуніорс» оговтатися після прикрої технічної поразки від «Атлета» не зумів і поступився супернику ще й на виїзді з рахунком 1:2 (гол з одинадцятиметрового провів Рожок), вибувши з національних кубкових перегонів одразу після старту.