
Непорівнювальне порівняння.
Ліга Київщини, схоже, уже давно не мала такої кричущої різниці. Мова про найкращий і найгірший командні виступи в осінньому турнірному циклі — зверніть увагу на цифри та факти.
«Денгофф» у цьогорічній чемпіонатній програмі виступив у статусі господаря сім разів — і всі домашні матчі виграв, домігшись унікального співвідношення забитих і пропущених м’ячів 44:3! А «Колос», навпаки, усі шість домашніх виходів безнадійно програв з узагальненим рахунком 4:22.
Обидва показники претендують бути рекордними — звісно, на плюс і мінус відповідно. Додам лишень, що взяти гору в усіх матчах на своєму полі з перевагою в три та більше м’ячів, як це зробили денихівці, виявилося не до снаги навіть їхнім зірковим попередникам.
