12.09.2021

Двоє простують до вершини

Фаворити першолігового сезону виграли свої чергові матчі.

«Гатне» приймало бородянців, яких не змогло переграти до літньої перерви, і на цей раз не залишило супернику жодного шансу. Господарі приголомшили гостей несподіваною появою на вістрі наступу велетня Денисова і безапеляційно виграли дебют. Кривошеєнко двічі впродовж стартової десятихвилинки по-баскетбольному накидав м’яча на голову Денисова, а той практично без жодного супротиву змушував капітулювати безпорадного в таких ситуаціях Яценка. А коли джокер Костенко, щойно з’явившись на полі, віртуозно забив з передачі Галкіна вже по-хокейному, технічним ударом безпосередньо з площі воріт, стало зрозуміло, що лідер свого сьогодні не змарнує.

Складніше гралося «Авангарду» в Трилісах, де тамтешній «Ардіс», підсилений наприкінці літа низкою гравців з розформованої «Заспи», намагався подбати про відчайдушний опір. Іменитим гостям, однак, також став у нагоді швидкий гол. Сьогодні в епіцентрі подій опинився молодий Кириченко: саме він заробив обидва пенальті. А третій гол яскраво вимайстрував харизматичний Килипенко. Головний стрілець «Авангарда» заволодів м’ячем, обіграв двох опікунів і поставив остаточну крапку в особливо складному протистоянні, результат якого виявився дещо несподіваним з огляду на перебіг подій.

А тим часом особливо важливу перемогу над прямим опонентом здобула «Зоря Миронівщини» — на жаль, «Партизан» вересневого зразка мало чим нагадує самого себе першоколового. Натомість справжній герой другоколового старту — «Вікторія» — прогнозовано розгромила в Іванкові тамтешніх аматорів, промовисто засвідчивши своє прагнення не задовольнятися звичайним місцем на подіумі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *