06.05.2021

Дискваліфікація в обласній Першості

Контрольно-дисциплінарний комітет Київської обласної асоціації футболу на чолі з Андрієм Шабельніковим відсторонив од участі в офіційних матчах вилучених з поля футболістів.

Назар Кравець, який представляє в обласних першолігових перегонах «Зорю Миронівщини», і Артем Андрусік з березанської «Дружби» затіяли бійку в календарному поєдинку, що проходив на стадіоні «Дружба». Члени КДК, уважно вивчивши надані матеріали, дискваліфікували Кравця на вісім зустрічей, а його опонента — на шість. Андрусік обов’язково пропустить три календарні матчі, а Кравець — п’ять, і ще в трьох наступних поєдинках для обох порушників дисципліни діятиме правило умовного відсторонення.

Цікаво, що обидва футболісти є дебютантами першолігового турніру обласного рангу.

1 Коментар

  1. Доброго дня! Велике прохання, щоб шановні члени контрольно – дисциплінарного комітету Київської обласної асоціації футболу уважно та неупереджено розглянули цей момент матчу ПЕРШОСТІ КИЇВЩИНИ-2021. ЧЕТВЕРТОГО ТУРУ (25 квітня, неділя) ✅ ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) – СК ГАТНЕ, такі моменти не з кращої сторони характеризують головного та одно з бокових арбітрів.
    З повагою, Олексій Муравський.
    конт.тел.: 097 980 19 09

    https://www.facebook.com/myronivkaffu/posts/170530318282611

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *