28.08.2021

Фаворити безжальні в гостях

Основний квартет кандидатів у медалісти зробив черговий крок до подіуму, безапеляційно перегравши господарів поля.

«Нива» на «Лютіж Арені» забила три м’ячі без відповіді, причому Сомов обрамив своїми голами перебіг подій, відзначившись у дебюті матчу та безпосередньо під його завісу. «Джуніорс» також зберіг свої ворота цілісними у Василькові, але розгром упертих господарів поля чинний віце-чемпіон області започаткував уже після перерви. Два результативні бали записав до свого реєстру Самбурський, три — Шевчук.

Значно складнішим був ігровий шлях до перемоги для «Денгоффа» та «Дружби». Обидва фаворити схилили чаші терезів на свій бік остаточно лише в останні хвилини. Дубль у денихівців оформив Третяк і вже в третій зустрічі поспіль відзначився голом юний вищоліговий дебютант Ткаченко. А серед мирівців неоднозначно виокремився досвідчений Миколайчук. Олег спочатку віртуозно матеріалізував у гол штрафний, а потім абсолютно несподівано для всіх нарвався на «червоне світло» в абсолютно безпечній ігровій ситуації поблизу кутового прапорця.

А з-поміж інших особливих подій туру варто назвати передусім два хет-трики футболістів «Роніна» — Счастливцев усі голи провів головою з ефективних подач Пуди, чудову гру голкіпера Бондаренка, який урятував очко для «Колоса» в Ірпені, та неймовірні пригоди «Динамо» на шляху до Калинівки, куди фастівська команда нарешті дісталася з півторагодинним запізненням і залишилася вдев’ятьох ще до закінчення першого тайму.

Чемпіонат Київщини-2021. 16 тур

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Кудрівка — Колос
Ірпінь стадіон Чемпіон
Софія — Денгофф
С.Борщагівка СКК Софіївський
Ронін — Юніор
Шпитьки стадіон Колос
Городок-1998 — Джуніорс
Васильків стадіон Кристал
ФК Калинівка — Динамо
Калинівка Центральний стадіон
Сокіл — Дружба
Михайлівка-Рубежівка стадіон Колос
Межигір’я — Нива
Лютіж Арена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *