20.06.2021

Фаворити не збилися з ритму

Сьогодні головні кандидати в медалісти забрали своє.

Як з’ясувалося, лідерам регулярного сезону байдуже де вигравати: на виїзді — як Обухову та Гатному чи вдома — як Бзову. Хоча саме завдяки результативним виїздам основних фаворитів гості й здобули сьогодні сумарну перемогу — чотири виграші проти трьох поразок у звітному турі.

Центральні матчі ігрового дня, що відбулися в Бородянці та Кодрі, увінчалися беззаперечною вищістю когось одного з їх учасників. «Зоря Миронівщини» безапеляційно переграла бородянських муніципалів. Гості приголомшили місцеву команду завзятим початком. Зозуля завдав удару головою після подачі кутового — 1:0. Ще за кілька хвилин Кацалап струсонув м’ячем поперечку. А невдовзі — ще й змарнував особливо слушну нагоду поблизу чужих воріт. Поліщуки оговтались і навіть вирівняли гру на певний ігровий період. Але прогавили ривок Харченка на початку другого тайму — і вже не змогли повернутися до рівнозначного суперництва. Натомість у Кодрі, навпаки, гості виявилися мало схожими на себе недавніх — чи то стомилися в далекій дорозі, чи то розморилися на сонці. Мельник започаткував розгром ударом метрів з 25-ти в нижній кут воріт, а потім «Партизан» яскраво феєрив ледь не в кожній комбінації і довів остаточний результат до яскравих 4:0.

Дванадцятий ігровий день збагатив стрілецькі доробки обох основних снайперів. А тим часом до гурту найвлучніших увійшов ще й обухівець Бойко: він оформив хет-трик і впритул наблизився до гросмейстерського десятим’ячевого рубежа.