22.06.2024

Фінальне дійство в Кагарлику

Славне місто з особливим літописом і мальовничою красою прийняло вирішальний матч Відкритого Кубка Київщини імені Сергія Рожка.

Двадцять п’ятий поєдинок насправді престижного турніру звів у головному протистоянні «Сокіл» і «Полісся». Аматори з Михайлівки-Рубежівки здолали на шляху до фіналу команди з Кодри та Києва, хлопці зі Ставків обіграли футболістів з Білої Церкви, Лісного та Денихівки. «Полісся» вперше в історії вийшло до нашого фіналу. «Сокіл» уже тричі володів призом. Кубок і надалі почуватиме себе наче вдома в пристоличному селі, чи вирушить аж на Житомирщину, чого ніколи не траплялося за 79 попередніх фіналів? — от інтрига так інтрига!

Долю фінальної зустрічі на чудовій кагарлицькій арені вирішив єдиний гол. Чоботар провів його на 78-й хвилині влучним ударом з лівого флангу. Обидві команди були близькими до загального успіху, але «Соколу», який грав у меншості ще з першого тайму, здійснити задумане виявилося складнішою справою.

Євгеній Євсеєв, Виконавчий директор КОАФ, а також інші керівники Київщини футбольної — Микола Логвин, Геннадій Мільцарик та Валерій Валерко, відзначили нагородами переможців і призерів. Спеціальні призи — найкращого гравця та князя стрільців — отримали Олег Чоботар з «Полісся» та Дмитро Панченко із «Сокола» відповідно.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *