26.10.2021

Футбольні козаки визначили фіналістів

Титул обласного чемпіона серед 35-річних розіграють команди Білої Церкви та Софіївської Борщагівки.

«Софія», розгромивши минулорічного чемпіона Київщини на своєму полі з однозначним результатом 5:0, обіграла баришівських ветеранів і на виїзді — 2:0. До перерви голом відзначився Павло Рудзінський, а в середині другого тайму подвоїв рахунок Олександр Романчук. Відтак футбольні козаки зі Софіївської Борщагівки вдруге в історії вийшли до фіналу чемпіонату 35-річних.

Інакше розгорталися події в іменитому білоцерківсько-вишгородському протистоянні. Білоцерківці програли перший матч з рахунком 1:2, а в другому — забили чотири м’ячі без відповіді вже за годину гри. Надалі гостям з Вишгорода поталанило лише сквитати один м’яч — реванш став реальністю, Біла Церква вдруге поспіль у чемпіонатному фіналі. Вирішальний матч відбудеться наступних вихідних, про місце його проведення буде повідомлено додатково.

АВАНГАРД (Баришівка) — СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — 0:2 (Рудзінський, 17, Романчук, 63).

Арбітри Герасименко — Казмірчук, Сахно.

ФК БІЛА ЦЕРКВА — ЕНЕРГЕТИК (Вишгород) — 4:1 (Ординський, 11, Рисенко, 40, 48, А.Руденко, 59 — Татарчук, 69).