24.04.2021

Господарів б’ють

Місцеві команди сьогодні виграли тільки одну зустріч.

Гості ще жодного разу не поступилися господарям за сумарними показниками впродовж ігрового дня. Сьогодні вони були кращими в чотирьох поєдинках. Особливу вагу мають перемоги «Кудрівки» та «Ниви». Чинний чемпіон області майже весь матч провів у чисельній меншості, але виявився сильнішим за суперника і цілком заслужено довів ігрове протистояння до логічної перемоги. А вищоліговий новачок, розгромивши в статусі гостя «Ронін», очолив регулярні перегони. Відтак коло ситуативних лідерів у цьогорічному Чемпіонаті Київщини замкнулося, позаяк саме дебютант із Лісного був найпершим, хто повів турнірний караван. Отже, чотири тури — й четверо змагальних ватажків.

Сергій Карпенко увінчав історичне повернення на Київщину переконливою перемогою. Так було і під час його прем’єри в обласному чемпіонаті, коли «Авангард» із Бзова, очолюваний колишнім професіоналом із Щасливого, переграв у гостях тодішнього чемпіона. Свою попередню перемогу на вищоліговому рівні тренер Карпенко здобув із «Авангардом» у листопаді 2019 року — 9:2 над «Меліоратором». Сьогодні важливо, що «Нива» мала піднесений командний настрій, грала винахідливо, атракційно та свіжо: очевидним є внесок наставника-професіонала. Та навіть на цьому тлі не варто забувати, що підвалини цьогорічного сходження заклав Марко Мартиненко.

«Динамо» залишилось єдиною вищоліговою командою, яка не здобула в обласних перегонах ще жодного турнірного пункту. А після сьогоднішньої поразки від «Колоса» клуб із Фастова ще й став історичним антирекордсменом. Синьо-білі програли всі чотири стартові матчі з різницею в три та більше м’ячів. До цього по три великі поразки після чотирьох турів у вищолігових баталіях мали в пасиві ФК «Бровари» зразка 2018 року та ФК «Обухів»-2017.

Іван Сомов, як і раніше, нестримний. Він так і не залишив поля без влучного пострілу — тепер уже в чотирьох зустрічах підряд. А сумарний показник триразового чемпіона Київщини та найкращого нападника зразка 2018 року становить п’ять результативних ударів. Це найвищий результат на стартовому розгоні. До того ж Іван уже започаткував свій четвертий десяток забитих у чемпіонатах Київщини м’ячів. Як свідчать статистики, Сомов бере чужі ворота пересічно в кожному другому чемпіонатному матчі. Звісно, це ще не рівень легендарного Сергія Третяка, який має взагалі феноменальний особистий рекорд — 112 результативних ударів у 118 вищолігових поєдинках, але нинішній лідер гонки снайперів прямує до когорти найвлучніших усіх часів тим же шляхом.

Чемпіонат Київщини-2021. Четвертий тур

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Джуніорс — Межигір’я
Шпитьки стадіон Колос
Юніор — Денгофф
Макарів стадіон ім.М.Бруквенка
Софія — Дружба
С.Борщагівка СКК Софіївський
Динамо — Колос
Фастів стадіон Рефрижератор
Городок-1998 — Кудрівка
Терезине стадіон ЦОП
Ронін — Нива
Шпитьки стадіон Колос
ФК Калинівка — Сокіл
С.Борщагівка СКК Софіївський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *