18.10.2021

Гучна заявка «Софії»

Відбулися перші півфінальні матчі Чемпіонату Київщини серед 35-річних.

Яскравою перемогою над обласними чемпіонами минулорічного зразка стартували пристоличні футбольні козаки. «Софія» розгромила баришівський «Авангард» з однозначним результатом 5:0! Такої осічки ветерани з Баришівки не знали, напевно, ніколи раніше. Господарі забили швидкий м’яч — Олександр Романчук, екс-збірник України, відзначився вже на третій хвилині. А до перерви титуловані гості поступалися трьома м’ячами. Дивовижно, проте «Авангард» зіграв у Софіївській Борщагівці, либонь, своїм найкращим складом — з Василем Скибенком у воротах і легендарними Сергієм Дорофеєвим і Сергієм Панфіловим у головних ролях, останніх, до того ж, доповнювали ще й Олег Василяка, Олександр Лебединець та інші знані аматори.

А тим часом у Вишгороді тамтешній «Енергетик», узявши гору над білоцерківськими муніципалами ще до перерви, у другому таймі пропустив гол од Андрія Бенедичука і задовольнився скромною перемогою — 2:1. З огляду на це, повторний поєдинок опонентів очікуватиметься з особливим інтересом.

Євген Швей з «Енергетика» веде перед у гонці снайперів і надалі, забивши дев’ять м’ячів і насправді відчутно відірвавшись навіть від найближчих переслідувачів.

СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — АВАНГАРД (Баришівка) — 5:0 (Романчук, 3, Литвиновський, 24, Кривошеєнко, 29, Рудзінський, 71, Давиденко, 80).

Арбітри Мельниченко — Волинець, Величко.

ЕНЕРГЕТИК (Вишгород) — ФК БІЛА ЦЕРКВА — 2:1 (Швей, 13, Узун, 22 — Бенедичук, 56).

Арбітри Павленко — Герасименко, Мороз.

НАЙВЛУЧНІШІ: Євген Швей (Енергетик) — 9 м’ячів, Андрій Куликов (Контракт-61), Павло Рудзінський (Софія) — по 6, Костянтин Узун (Енергетик) — 5.