02.10.2021

Яскраві миттєвості холодної осені

День унікальних досягнень і важких розчарувань у Чемпіонаті Київщини.

Пустоварівка стала свідком одразу двох небуденних подій в обласних вищолігових перегонах. Олександр Петрук, один з найіменитіших обласних футболістів усіх часів, забив ювілейний сотий м’яч у чемпіонатних матчах обласного рівня. Відтак він став третім стрілецьким сотником у літописі Київщини футбольної — після Сергія Панфілова та Сергія Третяка. А вже після знакової літописної події розігрався ще й досвідчений Ігор Кострома. Він оформив стрілецький покер — найперший у цьогорічному регулярному циклі на Київщині.

Лютіж так і не дочекався приїзду «Роніна» з Лісного. Пристолична команда відреагувала на темні часи в амбітному клубі неявкою на календарний матч. Так нерозпорядливість очільників «Роніна» спричинила безпрецедентний випадок у футбольному господарстві Київщини впродовж останніх за часом майже трьох змагальних років.

Кагарлик очікувано був у центрі сьогоднішніх подій — і виправдав усі сподівання симпатиків народної гри. Обидві команди продемонстрували якісний та безкомпромісний футбол. «Дружба» вела перед з двом’ячевою перевагою за десять хвилин до фінального свистка, пропустила два голи в останній десятихвилинці і все-таки вирвала перемогу завдяки пенальті під завісу матчу. Футбол і справді був яскравим, але й пристрасті не вщухали до самісінького кінця. Як підсумок, «Джуніорс» повідомив арбітрам і організаторам чемпіонату про свою готовність опротестувати результат з огляду на упереджений арбітраж.

А тим часом змучена насиченим ігровим графіком «Нива» не забила калинівським муніципалам жодного м’яча; «Денгофф» ще до перерви забезпечив комфортну перевагу над гостями з Василькова — Бровко відзначився двома результативними передачами; «Софія» нарешті відсвяткувала перемогу, сповна скориставшись ігровими стандартами; «Сокіл» вивіз усі три очки з Ірпеня — «Кудрівка» завчасно склала чемпіонські повноваження.

Чемпіонат Київщини. 21 тур

ДатаМатчЧас / результатиСтадіон
Динамо — Софія
Фастів стадіон Машинобудівник
Дружба — Джуніорс
Кагарлик СК Дружба
Колос — Юніор
Пустоварівка стадіон Колос
Межигір’я — Ронін
Лютіж Арена
Денгофф — Городок-1998
Денихівка Арена
Кудрівка — Сокіл
Ірпінь стадіон Чемпіон
Нива — ФК Калинівка
Бузова Арена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *