02.04.2021

Календар обласної першості-2021

Чотирнадцять аматорських колективів змагатимуться в другому за рангом турнірі на Київщині.

Першість Київської області 2021 року. Перша ліга

  1. ФК Бородянка
  2. Кристал (Яготин)
  3. Заспа (Козин)
  4. Авангард (Бзів)
  5. Дружба (Березань)
  6. Зоря Миронівщини (Миронівський район)
  7. Вертикаль-Обухів (Обухів)
  8. Альянс (Бровари)
  9. ФК Іванків
  10. Арсенал-Мала Снітинка (Фастівська ОТГ)
  11. СК Гатне
  12. Ардіс (Триліси)
  13. Партизан (Кодра)
  14. Вікторія (Забір’я)

ПЕРШЕ КОЛО. 4 квітня – 27 червня

Початок матчів у квітні – 15:00

Перший тур. 4 квітня, неділя

  • Альянс — Партизан
  • ФК Бородянка — Вікторія
  • Арсенал-Мала Снітинка — Вертикаль-Обухів
  • Авангард — Зоря Миронівщини
  • Ардіс — Кристал
  • ФК Іванків — Дружба
  • СК Гатне — Заспа

Другий тур. 11 квітня, неділя

  • Партизан — Заспа
  • ФК Іванків — СК Гатне
  • Кристал — Дружба
  • Зоря Миронівщини — Ардіс
  • Вертикаль-Обухів — Авангард
  • Вікторія — Арсенал-Мала Снітинка
  • Альянс — ФК Бородянка

Третій тур. 18 квітня, неділя

  • ФК Бородянка — Партизан
  • Заспа — ФК Іванків
  • СК Гатне — Кристал
  • Дружба — Зоря Миронівщини
  • Ардіс — Вертикаль-Обухів
  • Авангард — Вікторія
  • Арсенал-Мала Снітинка — Альянс

Четвертий тур. 25 квітня, неділя

  • Партизан — ФК Іванків
  • Кристал — Заспа
  • Зоря Миронівщини — СК Гатне
  • Вертикаль-Обухів — Дружба
  • Вікторія — Ардіс
  • Альянс — Авангард
  • ФК Бородянка — Арсенал-Мала Снітинка

Початок матчів у травні – серпні – 17:00

П’ятий тур. 1 травня, субота

  • Арсенал-Мала Снітинка — Партизан
  • ФК Іванків — Кристал
  • Заспа — Зоря Миронівщини
  • СК Гатне — Вертикаль-Обухів
  • Дружба — Вікторія
  • Ардіс — Альянс
  • Авангард — ФК Бородянка

Кубок області. 1/16 фіналу. 4 травня, вівторок

Шостий тур. 8 травня, субота

  • Партизан — Кристал
  • Зоря Миронівщини — ФК Іванків
  • Вертикаль-Обухів — Заспа
  • Вікторія — СК Гатне
  • Альянс — Дружба
  • ФК Бородянка — Ардіс
  • Арсенал-Мала Снітинка — Авангард

Кубок області. 1/8 фіналу. 10 травня, понеділок

Сьомий тур. 16 травня, неділя

  • Авангард — Партизан
  • Кристал — Зоря Миронівщини
  • ФК Іванків — Вертикаль-Обухів
  • Заспа — Вікторія
  • СК Гатне — Альянс
  • Дружба — ФК Бородянка
  • Ардіс — Арсенал-Мала Снітинка

Восьмий тур. 23 травня, неділя

  • Партизан — Зоря Миронівщини
  • Вертикаль-Обухів — Кристал
  • Вікторія — ФК Іванків
  • Альянс — Заспа
  • ФК Бородянка — СК Гатне
  • Арсенал-Мала Снітинка — Дружба
  • Авангард — Ардіс

Дев’ятий тур. 30 травня, неділя

  • Ардіс — Партизан
  • Зоря Миронівщини — Вертикаль-Обухів
  • Кристал — Вікторія
  • ФК Іванків — Альянс
  • Заспа — ФК Бородянка
  • СК Гатне — Арсенал-Мала Снітинка
  • Дружба — Авангард

Десятий тур. 6 червня, неділя

  • Партизан — Вертикаль-Обухів
  • Вікторія — Зоря Миронівщини
  • Альянс — Кристал
  • ФК Бородянка — ФК Іванків
  • Арсенал-Мала Снітинка — Заспа
  • Авангард — СК Гатне
  • Ардіс — Дружба

11-й тур. 13 червня, неділя

  • Дружба — Партизан
  • Вертикаль-Обухів — Вікторія
  • Зоря Миронівщини — Альянс
  • Кристал — ФК Бородянка
  • ФК Іванків — Арсенал-Мала Снітинка
  • Заспа — Авангард
  • СК Гатне — Ардіс

12-й тур. 20 червня, неділя

  • Партизан — Вікторія
  • Альянс — Вертикаль-Обухів
  • ФК Бородянка — Зоря Миронівщини
  • Арсенал-Мала Снітинка — Кристал
  • Авангард — ФК Іванків
  • Ардіс — Заспа
  • Дружба — СК Гатне

13-й тур. 27 червня, неділя

  • СК Гатне — Партизан
  • Вікторія — Альянс
  • Вертикаль-Обухів — ФК Бородянка
  • Зоря Миронівщини — Арсенал-Мала Снітинка
  • Кристал — Авангард
  • ФК Іванків — Ардіс
  • Заспа — Дружба

Кубок області. Чвертьфінал. 28 червня, понеділок

ДРУГЕ КОЛО. 14 серпня – 6 листопада

Кубок області. Півфінал. 7 серпня, субота

14-й тур. 8 серпня, неділя

  • Партизан — СК Гатне
  • Альянс — Вікторія
  • ФК Бородянка — Вертикаль-Обухів
  • Арсенал-Мала Снітинка — Зоря Миронівщини
  • Авангард — Кристал
  • Ардіс — ФК Іванків
  • Дружба — Заспа

15-й тур. 15 серпня, неділя

  • Вікторія — Партизан
  • Вертикаль-Обухів — Альянс
  • Зоря Миронівщини — ФК Бородянка
  • Кристал — Арсенал-Мала Снітинка
  • ФК Іванків — Авангард
  • Заспа — Ардіс
  • СК Гатне — Дружба

Матчі 16-го туру за участю кубкових фіналістів – 8 вересня, середа

16-й тур. 22 серпня, неділя

  • Партизан — Дружба
  • Вікторія — Вертикаль-Обухів
  • Альянс — Зоря Миронівщини
  • ФК Бородянка — Кристал
  • Арсенал-Мала Снітинка — ФК Іванків
  • Авангард — Заспа
  • Ардіс — СК Гатне

Кубок області. Фінал. 24 серпня, вівторок

17-й тур. 29 серпня, неділя

  • Вертикаль-Обухів — Партизан
  • Зоря Миронівщини — Вікторія
  • Кристал — Альянс
  • ФК Іванків — ФК Бородянка
  • Заспа — Арсенал-Мала Снітинка
  • СК Гатне — Авангард
  • Дружба — Ардіс

Початок матчів у вересні – 16:00

18-й тур. 5 вересня, неділя

  • Партизан — Ардіс
  • Вертикаль-Обухів — Зоря Миронівщини
  • Вікторія — Кристал
  • Альянс — ФК Іванків
  • ФК Бородянка — Заспа
  • Арсенал-Мала Снітинка — СК Гатне
  • Авангард — Дружба

19-й тур. 12 вересня, неділя

  • Зоря Миронівщини — Партизан
  • Кристал — Вертикаль-Обухів
  • ФК Іванків — Вікторія
  • Заспа — Альянс
  • СК Гатне — ФК Бородянка
  • Дружба — Арсенал-Мала Снітинка
  • Ардіс — Авангард

20-й тур. 19 вересня, неділя

  • Партизан — Авангард
  • Зоря Миронівщини — Кристал
  • Вертикаль-Обухів — ФК Іванків
  • Вікторія — Заспа
  • Альянс — СК Гатне
  • ФК Бородянка — Дружба
  • Арсенал-Мала Снітинка — Ардіс

21-й тур. 26 вересня, неділя

  • Кристал — Партизан
  • ФК Іванків — Зоря Миронівщини
  • Заспа — Вертикаль-Обухів
  • СК Гатне — Вікторія
  • Дружба — Альянс
  • Ардіс — ФК Бородянка
  • Авангард — Арсенал-Мала Снітинка

Початок матчів у жовтні – 15:00

22-й тур. 3 жовтня, неділя

  • Партизан — Арсенал-Мала Снітинка
  • Кристал — ФК Іванків
  • Зоря Миронівщини — Заспа
  • Вертикаль-Обухів — СК Гатне
  • Вікторія — Дружба
  • Альянс — Ардіс
  • ФК Бородянка — Авангард

23-й тур. 10 жовтня, неділя

  • ФК Іванків — Партизан
  • Заспа — Кристал
  • СК Гатне — Зоря Миронівщини
  • Дружба — Вертикаль-Обухів
  • Ардіс — Вікторія
  • Авангард — Альянс
  • Арсенал-Мала Снітинка — ФК Бородянка

24-й тур. 17 жовтня, неділя

  • Партизан — ФК Бородянка
  • ФК Іванків — Заспа
  • Кристал — СК Гатне
  • Зоря Миронівщини — Дружба
  • Вертикаль-Обухів — Ардіс
  • Вікторія — Авангард
  • Альянс — Арсенал-Мала Снітинка

25-й тур. 24 жовтня, неділя

  • Заспа — Партизан
  • СК Гатне — ФК Іванків
  • Дружба — Кристал
  • Ардіс — Зоря Миронівщини
  • Авангард — Вертикаль-Обухів
  • Арсенал-Мала Снітинка — Вікторія
  • ФК Бородянка — Альянс

26-й тур. 31 жовтня, неділя

  • Партизан — Альянс
  • Вікторія — ФК Бородянка
  • Вертикаль-Обухів — Арсенал-Мала Снітинка
  • Зоря Миронівщини — Авангард
  • Кристал — Ардіс
  • ФК Іванків — Дружба
  • Заспа — СК Гатне

14 листопада, неділя. «Золотий» матч (за потреби)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.