03.10.2021

Командна гонка без істотних змін

Сьогодні виграли як основні фаворити, так і найближчі переслідувачі.

Обидва лідери здобули важкі перемоги. Аматори з Гатного навіть програли в Обухові перший тайм. І лише швидкий друготаймовий самостріл обухівців дав шанс основному фавориту відігратись. А наприкінці поєдинку черговим результативним ударом відзначився Тарануха. Зовсім іншим виявився перебіг подій у Бородянці, де гості зі Бзова забили конче потрібний м’яч на початку зустрічі, а до середини другого тайму забезпечили собі вже й комфортну двом’ячеву перевагу. Однак характер протистояння був таким же, як і в Малишковому краї: «Авангард» організовано і терпляче відбивав атаки господарів поля, наближаючи важливу перемогу.

А тим часом основні претенденти на третю підсумкову позицію примножили свої турнірні здобутки без особливих зусиль. Миронівські футболісти доплюсували три очки взагалі не виходячи на поле. «Партизан» розгромив малоснітинський канонірів у прогулянковому стилі — дуплетом знову вистрілив реактивний Никоненко. А «Вікторія» дотисла «Дружбу» в останній чверті найпізнішого недільного матчу, майстерно покаравши березанців за школярські помилки в обороні.

Головна подія дня і турніру в цілому відбулася в Обухові, де СК «Гатне» забив свій сотий м’яч у цьогорічному сезоні. Показово, що завдав ювілейного результативного пострілу Тарануха, один з найвлучніших стрільців першолігового циклу зразка 2021 року. Гатненці найпершими в обох лігових змаганнях стали стрілецькими сотниками командою.

Першість Київщини-2021. 22 тур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *