12.11.2022

Лідер не збавив темпу

Аматори з Мирівки здобули сьогодні десяту перемогу в обласному чемпіонаті.

«Дружба» на гостинах у принципового конкурента справилася і зі завзятим опонентом, і з особливими труднощами, спричиненими повітряною тривогою. Гості почали активно і доволі швидко матеріалізували велику ігрову перевагу в два голи. Красиву багатоходову комбінацію завершив ударом головою зблизька Недоля — дивовижно, як оборонці зоставили його самого в площі воріт. А потім Недоля подав кутовий, і Мачуленко “замкнув” дальню стійку. На жаль, надалі була повітряна тривога — вона позначилася на перебігу подій однозначно. Одразу після тривалої перерви Долгоп’ятов сквитав один гол. І все-таки «Дружба» свого не віддала. Грищенко та Листопад у підсумку довели результат до розгромного. Матч  у Софіївській Борщагівці тривав три з половиною години. От і своєрідний рекорд у навколофутбольній номінації.

Сьогодні натомість оступився на своєму полі «Денгофф». Забивши першими — третій матч поспіль відзначився Третяк, хлопці з Денихівки не стримали легендарного Ємельянова. Спочатку його простріл замкнув Гида, а потім — ще й 40-річний Пустовіт. «Сокіл» яскраво підтвердив історичне реноме найнезручнішого вищолігового суперника для денихівців.

А тим часом «Штурм» лише в останній чверті години зламав опір насправді симпатичної (і вельми перспективної!) «Ніки». Дві результативні дії в активі Помазана. «Зоря Миронівщини» та «Партизан» обірвали тривалі безвиграшні серії. Знову в ударі був особливо талановитий макарівець Кулакевич — стрілецький дуплет і зароблений самотужки пенальті. Відзначився й опорник Гаврилишин у Миронівці. Він обіграв аж трьох опонентів і, промчавши з м’ячем третину поля, не схибив у вирішальну мить.

А «Полісся» і «Арсенал» сьогодні так і не зіграли — війна…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *