08.08.2021

Лідер оконфузився

Хлопці з Гатного зазнали гучного фіаско на гостинах у Кодрі.

«Партизан» узяв переконливий реванш за першоколову поразку, хоча й пропустив першим у повторному матчі. Віртуозно зіграли зіркові ветерани гостей. Кривошеєнко завдав потужного пострілу метрів з 35-ти, а Костяний першим устиг на добивання. Господарі, проте, доволі швидко поновили рівновагу і ще за кілька хвилин могли взагалі вийти вперед, але граючий тренер опонента Балашев нейтралізував одинадцятиметровий. Друга спроба «Партизана» з позначки, уже під завісу першого тайму, виявилася вдалою. А по перерві місцеві футболісти, що володіли беззаперечною перевагою, довели результат до розгромного. «Гатне», варто відзначити, не дорахувалося кількох основних виконавців — не зіграли, зокрема, досвідчені Бутко та Романчук, а Биковський повернувся в професіонали, однак у грі був іменитий Тарануха, який в першому колі наколотив майже два десятки м’ячів.

Осічкою одноосібного лідера так і не скористався його найближчий переслідувач із Бзова. Попри серйозне підсилення, «Авангард» задовольнився нічиєю в особливо затятій домашній міжусобиці з яготинцями. Господарі двічі вели перед, але «Кристал» кожного разу — наче на замовлення! — поновлював рівновагу саме через три хвилини. Зате виграли на виїзді команди з Обухова та Миронівки, котрі також реально націлилися на подіум. Черговий хет-трик оформив нестримний Кацалап, черговий особливо важливий м’яч у сезоні забив новачок обухівців Костенко.

Цікава подробиця: «Вертикаль» і «Зоря Миронівщини» сьогодні стали переможцями в гостях, граючи і забиваючи в чисельній меншості! Інша цікавинка стосується матчу в Трилісах, де місцевий «Ардіс» оступився, задовольнившись сенсаційною нічиєю, у протистоянні з аутсайдером із Іванкова.

Першість Київщини-2021. 14 тур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *