04.09.2021

Лідер оступився в Денихівці

«Нива» зазнала першої поразки в обласному чемпіонаті.

«Денгофф» обіграв одноосібного лідера сезону насправді переконливо — завдяки неабиякому тактичному вишколу та потужним вольовим якостям. Якраз так, адже гості доволі швидко повели в рахунку. Миколаюк із стандарту звично загострив ситуацію у володіннях опонента і після кількох атакувальних спроб, коли шлях м’ячеві перетинали то голкіпер Ставицький, то стійка, нестримний Сомов добив шкіряного в сітку. Господарі, проте, оговталися доволі швидко і Васильченко, відгукнувшись на подачу Солонини, таки проштовхнув м’яча в сітку з другої спроби — уже після того, як поцілив у стійку.

Ігрове «перетягування канату» завершилось успіхом «Денгоффа» майже одразу після перерви. Солонина вивів у прорив по лівому флангу Третяка, і 36-річний (!) бомбардир, обійшовши на швидкості (!) двох оборонців, забив переломний м’яч. Він же, ближче до середини другого тайму, завдав удару головою з подачі Бровка — 3:1. Наприкінці центрального матчу туру суперники обмінялися голами: Балацький довершив атакувальну спробу Зозулі, а Воробей допоміг відзначитися Захарченку. Відтак відрив основного претендента на титул од найближчого переслідувача — «Джуніорса» — скоротися до двох очок.

Сам «Джуніорс» вирвав перемогу в особливо завзятого «Роніна» виключно на характері, причому Шевчук відзначився черговим асистом, а Сікорський увінчав повернення на Київщину реалізованим одинадцятиметровим. Іскрометна «Дружба» розбила муніципальний загін з Калинівки, навдивовижу пасивний сьогодні на тлі рекордного кадрового підсилення в серпні. А «Динамо», реанімоване молодим і тямущим тренером-дебютантом Єрохіним, обіграло прямого конкурента з Василькова і залишило останнє місце в актуальній вищоліговій таблиці для «Межигір’я».