26.09.2021

Лідер оступився вдома

А головний конкурент розгромив свого суперника.

Центральний матч у Вишневому викликав особливий інтерес і цілком виправдав усі сподівання. Обидві команди багато комбінували, діяли швидко, небезпечно штурмували ворота — гостроти і справді не забракло. Голи відбулись уже після того, як «Вікторія» залишилась у чисельній меншості, і першими забили гості. Швидка кількоходівка, головні ролі в якій відіграли Давидовський та Парубець, увінчалася влучним ударом юного джокера Брязкала. Номінальні господарі, проте, відновили рівновагу буквально за кілька хвилин. Тарануха завдав удару з-за межі володінь забірців, голкіпер відбив м’яча перед собою і першим на добивання встиг велетень Денисов — 1:1. Саме після цього моменту перевага гатненців стала насправді відчутною, а ближче до фіналу вона набула стереотипної форми хаотичної навали — матч так і закінчився внічию.

А тим часом «Авангард» не залишив жодного шансу канонірам із Малої Снітинки. Три м’ячі господарі забили ще до перерви і грали надалі виключно по результату. Хет-трик оформив Килипенко, гол на свій рахунок записав і Кириченко — обидва саме зараз вийшли на пік ігрової готовності.

Неймовірно гаряче і в особливо гострій гонці кандидатів у медалісти. «Зоря Миронівщини» скористалася вишнівською нічиєю і вирвалася вперед у гонитві другого плану. Хоча не доводиться сумніватися, що «Вікторія», «Партизан», а може й «Вертикаль» відмовлятися від бронзового фінішу не стануть за будь-якого перебігу подій.