10.10.2021

Лідер оступився знову

Аматори з Гатного втратили дорогоцінні очки на своєму полі.

Хоча точнішим у коментарі до центрального матчу туру мав би бути такий вислів: лідер урятував очко неймовірними зусиллями. Знову, як і в домашньому поєдинку з «Авангардом», гатненці буквально відскочили від домашньої поразки, забивши вирівняльний м’яч аж під завісу непростого матчу, у якому вони мали гірший вигляд, аніж гості з Миронівки. «Зоря» Андрія Череватого, добре організована і максимально мотивована в особливо гострій боротьбі за місце на п’єдесталі пошани, була нестримна в агресивних контратаках — команда знала, чого і завдяки чому прагнула. Натомість пристоличний спортклуб, не найкраще готовий восени функціонально, поставив, як і в усіх останніх за часом зустрічах, на своїх лідерів і знову витиснув можливий на сьогодні матчевий максимум виключно завдяки велетню Михайлу Денисову.

А тим часом основний конкурент аматорської дружини з Гатного — «Авангард» — здійснив легку прогулянку до Броварів. Авангардівці доплюсували до клубної скарбниці прогнозовані три пункти без особливих зусиль. І все-таки голом матчу став віртуозний удар старшого з братів Білярів. Діагональ із штрафного, майстерна та видовищна, запам’ятається надовго завсідникам міського стадіону.

З-поміж інших подій ігрового дня виокремлю розгром обухівців у Березані — «Вертикаль», збившись з навчально-тренувального курсу, остаточно вибула і з медальної гонки; виграш бородянців у Малій Снітинці — Антон Титенко з добірним товариством саме таким робом привітали свого наставника Віктора Юрченка з Днем народження; очікувану перемогу «Вікторії» в Трилісах — Костянтин Бабич і його підопічні залишилися на третій позиції в актуальному турнірному реєстрі; шість влучних ударів Владислава Никоненка в Іванкові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *