04.05.2024

Лідери на класі

Найближчі переслідувачі доклали надзусиль.

«Штурм» і «Полісся» забили по два м’ячі, не доводячи протистояння з турнірними середняками до загострення. Іванківці відзначились у кожному таймі. Хруль довів до логічного завершення акцію, організовану Волковим і Лящуком, — він добив у сітку м’яча головою. А Шевчук заробив одинадцятиметровий для Рубльова. Поліщуки, навпаки, дотисли стомлених і до того ж знекровлених відсутністю трьох травмованих виконавців аматорської дружини з Кодри вже по перерві. В обох акціях асистами виокремився Савчук під номером 77 — з його передач забили Максимець і Сікорський. Для князя стрільців і лідера гонки снайперів Сікорського цей гол уже дванадцятий навесні.

Герої туру, що відбувся в середу, виграли по різному. «Денгофф», який до цього позбиткувався над «Лісним», вимучив перемогу в Миронівці завдяки влученню Бойка зі штрафного аж на 90+4. А саме «Лісне» розгромило «Сокіл» уже до перерви. Стопер Яковенко забив п’ятий раз у сезоні й четвертий — після зимової паузи. Він сповна реабілітувався за провал у сімейному дербі на «Денихівка Арені».

З-поміж інших подій ігрового дня виокремлю клубний рекорд «Зміни» з вісьмома голами, другий поспіль дуплет 30-річного новачка білоцерківської команди Березовського та третій підряд виграш «Мрії» під проводом нового тренера Гаврильченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *