14.09.2021

Максимум уваги до всеукраїнських арен

Завтра відбудуться чергові матчі Кубка країни серед аматорів.

Одразу чотири повпреди Київщини футбольної триматимуть екзамен у другому за рангом аматорському турнірі національного рангу. Причому три наші команди зіграють повторні поєдинки 1/8 фіналу. З огляду на результати перших зустрічей, усі протистояння будуть особливо складними для земляків.

«Нива» з Бузової вирушить на гостини до столичного «Атлета», маючи в активі важку домашню перемогу з неоднозначним рахунком 3:2. Нагадаю, що хет-триком на «Бузова Арені» відзначився Андрій Головатенко. Він, до речі, продовжив стрілецьку серію і в наступному чемпіонатному матчі — на гостинах у «Софії». А «Ронін» з Лісного виступить проти іменитої «Олімпії» зі Савинців, пропустивши тиждень тому в Білогородці два сухі м’ячі. Особливі надії ми покладаємо на тренерський хист Дениса Хомутова та неабияку майстерність Дмитра Пуди та Вадима Счастливцева. Нарешті, «Сокіл» у Михайлівці-Рубежівці прийматиме запорізький «Металург-2», якому на виїзді програв з мінімальним рахунком. Особливий настрій на повторний поєдинок матиме Дмитро Васильєв, який в гостях змарнував одинадцятиметровий.

А «Дружба» з Мирівки завтра лише починатиме боротьбу за вихід до чвертьфіналу національного кубкового турніру. Вона зустрінеться в Кагарлику з шаргородською командою ЯСКО (Вінницька область).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *