07.04.2021

Матч невикористаних можливостей

«Нива» переграла «Фенікс», але задовольнилася нічиєю.

Стартовий поєдинок у чвертьфіналі Кубка країни серед аматорів пройшов у Бузовій за тотальної переваги господарів поля. Лік голам повів Іван Сомов у першому таймі. Він технічно переправив у ворота «Фенікса» шкіряного, що його подав з правого флангу Андрій Зозуля. По перерві наші земляки витримували насправді високий темп ще чималий шматок ігрового часу. На 65-й хвилині Зозулю збили в карній зоні футбольної дружини з Львівщини, однак Денис Скепський не поцілив у рамку з одинадцятиметрової позначки.

Хвилин за двадцять до фінального свистка стало зрозуміло, що «Нива» стомилася. «Фенікс» здійснив кілька загрозливих вилазок до чужих володінь і, попри те, що догравав зустріч у чисельній меншості, зрівняв рахунок буквально на завершальних ігрових хвилинах. У підсумку — 1:1, і тепер вирішальним стане повторний матч у Підмонастирі, що запланований на 14 квітня.

КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ

ЧВЕРТЬФІНАЛ. ПЕРШИЙ МАТЧ. 7 квітня, середа

НИВА (Бузова) — ФЕНІКС (Підмонастир) — 1:1 (Сомов, 38 — Протасенко, 87). Нереалізований пенальті: Скепський (Нива, 66). Вилучення: Заліпа (Фенікс, 84).

Склад «Ниви»: Сітало, Сокол, Скляренко, Таран, Пластун, Миколаюк (Скепський, 46; Зуєвич, 88), Турчанов, Загалевич (Ширай, 46), Коропецький (Головатенко, 57), Зозуля (Ємельянов, 88), Сомов. Тренер Марко Мартиненко.