08.04.2023

Медальна гонка без істотних змін

Сьогодні фаворити не спіткнулися на чемпіонатному марші.

І все-таки принаймні в двох зустрічах основні кандидати в медалісти змусили похвилюватися своїх симпатиків. Іванківці здійснили глибоку ротацію в перерві між двома кубковими матчами на всеукраїнській арені, що позначилося на груповому маневрі. «Штурм» буквально вирвав три пункти в юних гармашів — Сікорський забив з пенальті. А «Полісся», як кажуть у таких випадках, щасливо відскочило в зустрічі з оновленим «Партизаном». Героєм став Чорномаз: він добив у ворота гостей м’яча, що відскочив од поперечки.

А тим часом «Дружба», навіть без травмованих Бандуріна, Козлова-старшого та Недолі, достатньо впевнено переграла непоступливий «Сокіл». Голи в активі Мачуленка та Листопада, котрим асистував Грищенко. «Денгофф» прогнозовано розгромив «Зорю», один з м’ячів, особливий для себе, забив Дацюк.

Юніори «Ніки», попри сьогоднішню поразку від «Гатного», мають однак підстави для втіхи. Кияни, нагадаю, завдали чотирьох результативних ударів у 15 попередніх матчах. А в звітному — одразу три! Капітан команди Гільченко вистрілив дуплетом і повів клубну гонку снайперів уже з трьома влученнями.

НАЙВЛУЧНІШІ: Ігор Сікорський (Штурм) — 17 влучень, Дмитро Тимко (Баварія) — 11, Роман Мачуленко (Дружба) — 10.

ШТРАФНИКИ: Єгор Галкін (СК Гатне), Олександр Костенко (Зоря Миронівщини), Богдан Прилюдько (Білгород).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *