27.10.2020

Найперший тріумфатор є й рекордсменом

ФК «Яблунівка», заснований та матеріально підтриманий вітчизняним меценатом Олександром Руденком, домігся виняткових успіхів у Кубку регіональних чемпіонів імені Безносенка.

Яблунівці стали найпершими переможцями Ліги чемпіонів області. 2009 року вони виграли фінал у СК «Ворзель» з рахунком 3:1.

Аматори з Білоцерківщини залишаються співрекордсменами турніру за кількістю загальних перемог. Яблунівці, як і хлопці з Погребів, завоювали головний приз аж чотири рази.

Абсолютний рекорд за кількістю виступів у фіналі також належить ФК «Яблунівка». Популярна команда вела безпосередню боротьбу за Кубок регіональних чемпіонів імені Безносенка сім разів, але тричі поступилася в останній зустрічі престижних змагань.

Олександр Руденко, незмінний тренер яблунівської футбольної дружини, має найбільшу кількість турнірних нагород. Він чотири рази виводив підопічних на турнірну вершину і ще тричі брав участь у фіналі без успіху.